Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ilonaiheet-blogi suljettu!!

Vierailija
28.11.2011 |

Kuka tietää miksi blogi on mennyt salasanan taakse?! Harmittaa ylilujaa kun olen seurannut ko blogistin blogeja melkein 2v ja nyt se on loppu.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
30.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

maanantai, 28. marraskuuta 2011

Piste.

Tällä kertaa tämä bloggaaminen loppuu lopullisesti. Minua ahistaa se, että en tiedä ketkä kaikki blogia oikeasti lukee. Ketkä tietävät meidän asioista aika paljonkin tämän blogin vuoksi. Eikä minulla ole oikeastaan mitään kirjoitettavaakaan. Arki on aika pitkälti samaa tasapaksua päivästä toiseen. Ja lastenvaatteista en jaksa bloggailla.



On tästä blogista ollut paljon iloakin. Tänne on ollut mukava purkaa ajatuksiaan ja tämä on ollut mukava harrastus. Olen myös bloggaamisen kautta tutustunut aivan ihaniin ihmisiin joista parista on tullut minulle parempiakin ystäviä. Ja on ollut ilo olla lukijoiden kanssa vuorovaikutuksessa, kiitos siitä!



Tällä en kalastele niitä "älä lopeta" -kommentteja :) Olen blogannut lähes 2,5 vuotta ja nyt vaan tuli stoppi. Ja tällä kertaa en aio aloittaa enää uutta blogia :D



Oikein mukavaa joulunodotusta kaikille ja kaikkea hyvää elämäänne :)



EDIT: treeniblogia meinaan jatkaa edelleen.

Lähettänyt Maria klo 3.34

Vierailija
2/3 |
30.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

minäkin seuraan blogia, josta saan helposti seurattua sellaisten ihmisten elämää, jotka eivät halua mun tietävän heistä YHTÄÄN mitään. (Ei itseni vuoksi vaan blogaajan sisaren, joka on ystäväni).



Ilmeisesti on todella vaikeaa käsittää, kuinka blogia voi lukea myös sellainen ihminen, jonka yhteyttä itseensä ei pysty mitenkään edes kuvittelemaan tai välttämättä edes tiedä! Esimerkkinä vaikkapa sekin blogin lukija täältä, joka kertoi blogaajasta, jonka miehellä oli suhde toiseen lukijaan, joka sai blogista kätevät tiedot miehen menoista työmatkoista jne.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
12.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

She's back!



http://masustamaailmaan.blogspot.com/2012_01_01_archive.html



Eli Masusta Maailmaan / Under My Motherly Wings / BlackBerries / Ilon Aiheita on taas auki! :DDDD



Drama, drama, drama toistaa samaa kaava. Aloitus, lopetus selitys, aloitus, lopetus, selitys.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kahdeksan kolme