Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mistä kapeahkot, ei tiukat, pikimustat housut tai farkut?

Vierailija
13.11.2011 |

En ole tikkulaiha enkä hoikka, en myöskään lihava.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
13.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

curve

Vierailija
2/3 |
13.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

H&Mstä sellaiset mustat, ihan vähän kiiltävää kangasta olevat slim-housut. Merkki ilmeisesti Super Sqin, denim by H&M. Vaikka sitä myydään super slim legginä, ei minusta ole liian tiukat, mutta hoikentaa jalkoja ja ovat todella mukavat päällä! Ja itse olen tosiaan kokoa 40-42 alavartalosta, vyötärö 31-32, eli en mikään laiheliini itsekkään.

Minulla käytössä ihan arkihousuina, mutta menee ihan täydestä esim baariin tai rennompiin juhliin.

En valitettavasti löytänyt tuotetta Suomen H&M sivuilta, mutta hyvin samanhenkinen tuote on esim tämä http://www.be.com/catalogue/vetements/pantalon-slim/h-m/156511-super-sq…. Tuo kuva tosin näyttää paljon tiukemmalta kuin housut todellisuudessa ovat.

Ainakin pari viikkoa sitten vielä oli liikkeessä myynnissä, kun kävin hakemassa jo kolmannen parin näitä housuja :) Hintakin vain 29,95.

Oon ihan rakastunut näihin pökiin!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
13.11.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

...ja tärkein unohtui sanoa. Tälläinen rehevä persekkin näyttää noihin verhoiltuna syötävän hyvälle ;)