Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mimmosia ihmisiä nämä on jotka joka ilta pyytää käännösapua ??

Vierailija
23.10.2011 |

Miltei joka ilta pitää kääntää englannin kielisiä lauseita jotka on kaikki suunnattu ulkolaisille miehille.Jotain mamupatjoja vai???

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
23.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

No minä se äsken kysyin tuota "kaverin vanhaa hoitoa". Ja oli muuten eka kerta! Enkä ole maahanmuuttajan kanssa suhteessa :) Vain yksi naispuolinen ystävä mulla joka on mamu!

Vierailija
2/3 |
23.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko ulkolainen vähän niin kuin mustalainen? Nyt on tainnut käydä niin että olet jotenkin sotkeutunut perussuomalaisen elämänpiirin ulkopuolisiin tekijöihin ja koet tarpeelliseksi puolustautua hyökkäämällä randomisti valittua ihmisryhmää vastaan. Onnea valitsemallasi tiellä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
23.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

kieliasiantuntijoita, jotka hekumoivat kielivirheillä niin suomeksi kuin englanniksikin. Mikäs heille sen mukavampaa kuin typerien lauseiden kääntäminen typeräksi englanniksi.



You can count on me - voit laskea päälleni.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme seitsemän