Antoiko BB-Janica oikean kuvan Suomi-neidoista antamalla heti ekana iltana Robertille?
Kommentit (8)
kylla se on aika fakta, etta suominaiselta saa. Vaikka heti.
Kun liikutaan ikäluokassa alle 50v.
en jaksa käsittää, mitä liikkuu naisen päässä, jos hänestä on ihan ok parin tunnin tuttavuuden jälkeen ruveta seksipuuhiin. Arvostaako tuollainen nainen itseään, parisuhdetta, ylipäätään edes sitä seksikumppaniaan? Minkälainen itsetunto hänellä on? Mitä hän uskoo perheensä ja ystäviensä ajattelevan? Mitä hän uskoo itse ajattelevansa esim. vuoden päästä tästä?
No, en bb:tä katso enkä tiedä hänestä mitään muuta tätä otsikkoa lukuunottamatta, joten ehkäpä käsitys hänestä on täysin väärä. Mutta otsikon perusteella aikamoinen halpa lutka.
Mikä siinä viittaa siihen ettei Janica arvostaisi itseään? Nykypäivänä naisellakin on lupa nauttia seksistä. Ehkäpä hän tekee sitä juurikin siitä syystä. Seksikumppaniaan hän luultavasti arvostaa ihan yhtä paljon kuin seksikumppani häntä. Tuskin tuossa kumpikaan on parisuhdetta toistensa välille muodostamassa.
Minä en ymmärrä enää nykypäivänä tällaista ajattelua, että jos nainen harrastaa seksiä muutenkin kuin parisuhteessa niin heti täytyy naisen itsearvostus olla nollassa jne. Eikö tuo ole nimenomaa hyvän itsetunnon merkki, että uskaltaa tehdä jotain tollaista toisten mielipiteistä välittämättä.
Itse en harrasta seksiä ventovieraiden kanssa, mutta minua ei tippaakaan häiritse tai ihmetytä, että jotkut niin tekee. Ei kukaan miesten seksiseikkailuja ihmettele, mutta auta armias kun on naisesta kyse! Kyllä täytyy naisen olla täysin nolla!
miehen ollessa kyseessä olisi hän vain alfauros. Nyt kun nainen kyseessä ja äiti vielä niin on huora ja lutka. Joopa joo..tarkastakaa ne teidän arvonne. Miksi miestä arvostetaan enempi? Ei eletä mitään 1500-lukua.
Ainakin välimeren maissa ne tietää sen hyvin.
Onpas kamalaa! Siis kaikkihan nyt luulee että suomalainen nainen antaa heti!
ajattelis sen kerrankin vaikka niin päin, että suominainen SAA heti. ainiii mut ne onkin vaan miehiä jotka saa..
Onpas kamalaa! Siis kaikkihan nyt luulee että suomalainen nainen antaa heti!