Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko Guzenina-Richardson valehdellut

Vierailija
18.10.2011 |

kirjoittaneensa ylioppilaaksi? Heh heh. Vai onko niin että hän on yrittänyt, mutta on reputtanut? Missähän aineessa?

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
18.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

http://vaalikeskustelu.fi/2010/10/05/pakkoruotsi/

"Kirjoitin aikoinaan ruotsista muutaman pisteen vaille laudaturin. Puhunko hyvin ruotsia? En, joudun hakemaan sanoja, enkä osaa käyttää kielikuvia. Englannissa ja venäjässä menestyin ylioppilaskokeissa paremmin."



Siis valehtelee suut ja silmät täyteen. Miten tuollainen valehtelija voi olla ministerinä?

Vierailija
2/5 |
18.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei voi kuin ihmetellä, miten typeriä ja ilkeitä ihmiset osaavat olla.



Näillä pässinpäillä ei itsellään ole alkeellisimpiakaan tiedonhankintataitoja, arghhhhhh!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
18.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Guzeninan hyödyksi. Kaikki tiedot osoittavat, että Guzenina ei ole kirjoittanut ylioppilaaksi sinä vuonna kun on itse väittänyt kirjoittaneensa.

Vierailija
4/5 |
18.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Guzeninan on pitänyt valehdella olevansa ylioppilas? Miksi ei voi reilusti sanoa että ei ole käyty mitään kouluja....Se olisi rehellistä ainakin. MItä hävettävää siinä on? Luultavasti on kuitenkin käynyt peruskoulun, ja eikö se riitä?

Vierailija
5/5 |
18.10.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

hävettäisi jos pitäisi osata puhua ruotsia Suomessa, Suomi on Suomalainen maa ja semmosena se saa olla.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kolme kuusi