Paskantärkeät piskinomistajat!
Kyllä on surkupupaisa ketju koiranulkoiluttajien "liikennesäännöistä" Ei voi kuin todeta, että vaikeeta joillakin on...
Aivan helvetin sama, missä se hurtta kulkee, kunhan ei ole muiden jalankulkijoiden tiellä. Juoskoon vaikka ajoradalla ja mieluiten ensimmäisen auton alle.
Kommentit (8)
jälkikasvulles.. Ihan liikaa on noin vitun tyhmiä ihmisiä tässäkin maassa ettei kävis sääliks yhtään jos rekka ajais päälle.
Oikeesti ammu ittes!
Terv. Koiraton
kun koira syö omistajansa talvisaappaat on se vaan söpöä ja hauskaa, mutta kun lapsi tuhoaa jotain, se ei enää ole hauskaa
kun koira syö omistajansa talvisaappaat on se vaan söpöä ja hauskaa, mutta kun lapsi tuhoaa jotain, se ei enää ole hauskaa
Meillä ei mene noin.
Paskaantuu renkaat, kun se litistyy sinne.
Aivan helvetin sama, missä se hurtta kulkee, kunhan ei ole muiden jalankulkijoiden tiellä
ym. Totuus nyt vaan on se, että moni koiranomistaja tekee nykyään hallaa kaikkia niitä kohtaan, joilla koira on ns."hallussa".
Paskaantuu renkaat, kun se litistyy sinne.
jos on vasikankokoinen hurtta eikä litistykään heti renkaiden alle. Mutta omistajan korvattavaksihan auton vauriot tulevat :)
Lukematta k.o. ketjua ja kommentoiden ihan vaan omana aloitukseesi: teepä kuule sama ja juokse auton alle.