Lue keskustelun säännöt.
Miten piilotan että olen LEVEÄ?
07.09.2011 |
Siis jos sivustapäin katsoo niin ei mitään vikaa mutta edestäpäin näytän leveältä enkä sovi enää vanhoihin vaatteisiin.
Aikaisemmin olin ehkä X mutta nyt tuo keskivartalo on leventynyt sen verran että näytän liian leveältä pituuteen nähden.
Millaiset vaatteet sopisi?
Kommentit (2)
esim. tunikoita tai pitkiä paitoja. Pidemmät linjat vaatteissa hoikentavat. Kuitenkin vaatteiden kannattaisi olla melko kapealinjaisia.
Samoja miettii henkilö 165/63, joka on sivusta melko litteä, mutta jonka lantio on leveä ja näillä konsteilla saa sitä piiloon. Mutta jos ongelmana koko kropan leveys, en tiedä auttaako tämä.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
itseäni edestäpäin. Olen normaalipainoinen vielä että en nyt tiedä onko tuo laihdutus ihan ensisijaista, ei siis mitään palloa vatsan kohdallakaan.