Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitä mieltä tästä toppatakista 19,95 e, pitääkö kylmää?

Vierailija
06.09.2011 |

http://www.hm.com/fi/product/92276?article=92276-A



Tuossa on sellaiset värit mitkä kelpaisi lapselle... Mutta entä pitääkö tuollainen yhtään kylmää? Kokemuksia? Ajatuksia?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Halvalla ei vain saa hyvää. Tämän huomasin itse viime talvena, kun olin aikani hytissyt liian ohuissa ja huonokankaisissa talvitakeissa.



Törsäsin sitten kerralla kunnolliseen rotsiin ja palelu loppui siihen.



Jos haluat lämpimän takin lapsellesi, osta sellainen, missä on tuultapitävä päälli- tai vuorikangas. Tuo H&M:n takki näyttää siltä, että loskakelillä se imaisee kosteuden itseensä ja sen lämmöneristävyys oli sitten siinä.

Vierailija
2/4 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

nyt jokainen talvipäivä mikään -30 ole. Eiköhän mene ihan hyvin leudommilla keleillä. Ihanat värit on kyllä!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta meni palautukseen, kun päälikangas tuntui siltä ettei kestä yhtään märkää. Voin toki olla väärässäkin mutta se oli omituisen ohutta se kangas. Muuten takki on tosi muhkea. Aikaisemminkin on ollut lapsella H&M:n saman tyylinen takki ja se on ollut oikein lämmin.

Ihanat väri t noissa takeissa on kyllä.

Vierailija
4/4 |
06.09.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

hyvin on 5-6 v pysynyt lämpimänä ja kuivana, vaikkei takissa mitään kovin ihmeellistä kosteussuojaa olekaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kuusi kolme