Sarjatappaja Pentholm vapaana, tappanut 3 "naista" joista nuorin 12v. Onko 12v nainen?
Tommosia ihmisiä hyysätään ja päästetään vapaaksi.
On siis tappanut useita naispuolisia henkilöitä, joista nuorintakin tituleerataan naiseksi. Lapsihan se 12v on, joten on myös jammumaisia taipumuksia.
Hullu ukko, ja vapaana jälleen tappaminen mielessä, koska on sairas. Miksi meidän pitää pelätä tommosia hulluja, kun on vain ajan kysymys, koska taas on uuden uhrin löytänyt ja tappanut.
Suomen oikeuslaitos on ihan peestä. Hullut tappajat tai muut psykopaatit pitäis laittaa oikeasti loppuiäksi telkien taakse.
Kommentit (9)
kolmoissurmaajalle ja sarjakuristajalle, joka on siis kuristanut useampiakin naisia, kuin noita kolmea jotka sai hengiltä, annetaan pienistä pienimpiäkin tuomioita, että pääsee taas kohta toteuttamaan fantasioitaan.
ollut tarkoitus tappaa niitä hierojaa ja kotisiivoojaa, sehän oli tarkasti opetellut, milloin pitää löysätä vähän, että pysyy hengissä..
on hyväksyttävää hyökätä kenen tahansa naikkosen kimppuun ja kuristaa sen verran ettei ihan kuole. Jos se hyökkäis jossain mun kimppuun kuristamaan, niin vois olla viimeinen kuristuskeikka hönellä. löisin vesurilla päähän.
keroi kuristaneensa vain "saadakseen vähän hellyyttä". Hyi s:tana. Ei kai se taas oo vapaalla, kyllä näin oululaisena ja suht lähelläa asuvana vähän pelottaa...
Jos se hyökkäis jossain mun kimppuun kuristamaan, niin vois olla viimeinen kuristuskeikka hönellä. löisin vesurilla päähän.
Pitäiskö ilmoittaa poliisille?
jos jossain vesuri vilahtaa, niin siellä vaan tervashonka kilahtaa.
jos jossain vesuri vilahtaa, niin siellä vaan tervashonka kilahtaa.
kivakiva. Taidankin laittaa ovet kiinni täällä Hämeenlinnassa..
vaikka ihan pieniä vielä ovat. Siitä lienee luontainen kehitys kutsua yli 10-vuotiaita naisiksi ja miehiksi.
ole vapaana, saihan se 4 vuotta, joten eikös tuolla ole pari vielä jäljellä..