Eikö teitä tyttöjen äitejä inhota (tulevat) kuukautisrättishowt?
Kommentit (27)
Eiköhän se tyttö hoida ne asiat ihan itse! :) Ja toivottavasti tampoonit käy, kuten itsekin olen VAIN niitä käyttänyt jo teinistä lähtien.
En minä joudu hänen kuukautisrättihommiinsa muuten osallistumaan, muuta kuin ostan ne rätit. Niin että mikäs siinä sitten inhottaisi.
inhottaa, ällöttää ja yököttää :(
Olenkin antanut kaikki tyttönii sijoitukseen heti, kun menkat on alkanu.
Se on ollu meidän perheessä eräänlainen aikuistumisriitti.
Nyt vielä yksi tyttö perheessä, tällä hetkellä 8v.
Tässä jännätään, että montakohan vuotta saa vielä täällä asua.
Mutta kyllä todellakin kuukautiset on ällöttävät!
Niistä ei meillä saa edes puhua ja kaupassakin sidehylly kierretään kaukaa!
Meidän tyttö se jaksaa aina mainostaa kun sillä menkat. Parhaina päivinä levittää sitä sanomaa koko naapurustolle ripustamalla rättinsä pyykkinaruille.
Pojilla on tapana sitten lakanoilla ilmoittaa kun on saanut yölliset siemensyöksynsä. Tuolla ne on lakanat korppuina on tytön rättien vieressä.
Että sellanen show täällä!!
Muutenkin kaikki normaalit ruumiin toiminnot on meidän perheessä ihan yök, lähtien kusella käymisestä ja päättyen räkäsiin aivastuksiin.
jos sulla vielä on kuukautiset itselläsi, suosittelen ostamaan kaupasta helppokäyttöisiä kuukautissuojia (tamponeja tai ohuita siteitä). Ymmärrän, että sinusta kuukautiset ovat hankalia, jos käytät jotain 1800-lukulaisia rättejä.
Eikö APtä sitten inhota tulevaisuuden märkien öiden lakanoiden pesut pojiltaan? :)
Näkisin niiden lakanoiden pesut ällömpinä ku sen et kerran neuvoo tyttö menkka asioissa ja sit se hoitaa ne jo itte. :)
Pojat on usein kuitenkin vähemmän innokkaita auttamaan pyykinpesussa esim.
Ihan kiva trolli ja mukavasti on mukaan lähdetty...
Minulla on kaksi tyttöä eikä inhota yhtään! Kyllä he osaavat varmasti vaihtaa itse siteet ja pestä alapäänsä, tuskin kaipaavat siihen äitiä enää siinä iässä! Minä vaan ostan siteet ja laitan kaappiin. Helppoa!!!
On minulla poikakin mutta niiltä tulee sitten siemensyöksyisiä petivaatteita pyykkikoriin...iih.
enempi harmittaisi jos kuukautisia ei tulisi ollenkaan jo alettuaan...
Äiti joutuu veripyykkiä pesemään yäk!
Johan se on kakka ja pissavaipat tullut vaihdettua vauvalta.
Äiti joutuu veripyykkiä pesemään yäk!
Voi harmi. Meillä on tytöllä pyykkikori huoneessaan ja se pesee kyllä pyykiinsä itse. Laittaa koneeseen ja ripustaa kuivumaan jos ei kuivuriin laita.
ja silloin on anopin paras olla hiljaa tai miniä potkii pian pojan elämästä pihalle.
pyykin erikseen. Miten se on mahdollista. Eikö tule eri väreille hyvin pieniä määriä. Kone taitaa pyöriä koko ajan .
Mä en ymmärrä miten jollain voi olla tollainen tyttöviha päällä?
Mulla ei ole tapana tutkia mun tytön ei poikien eikä miehen kalsareita. Jos siellä jotain onkin niin sitten on, kone ne pesee.
Mä kyllä tosiaan ihmettelen että joku voi inhota omaa sukupuoltaan noin paljon. Tai sitten jos noi on miehen käsialaa, niin kannattaa ehkä harkita ryhtymistä homoksi jos noin inhottaa.
sille jääkö pelkkien poikien blaablaablaa -ketjulle:D
touhutippaa ja sitkeämpääkin mälliä housuissaan ja lakanoissa harva se yö. Päivisinhän ne runkuttavat netissä, joten siitä vaan tietokoneen hiirtä desinfioimaan, ellei pojan smegmat ja spermat houkuta. Ja on se niin ihanaa, kun perheen nuorukaiset tulevat aamuerektioissaan aamupalalle. Sehän on niinkuin tervehdys mammalle se kova kyrpä siellä pyjamanlahkeessa :) Kumma vaan, että ne pojjaat haaveilevat pääsevänsä nuolemaan sitä pimppaa, oli sitten kuukautiset tai ei. Siitä vaan sitten pusu mamin poskelle sen jälkeen.
täytyy miettiä, kuinka moni teini viettää aikaansa täällä kirjoittelemassa.
Vai pidätkö sinä itsekin jotain kuukautisrättishowta?