Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Te joilla vauva ja leikki-ikäinen:

Vierailija
28.06.2011 |

Kuinka leikki-ikäisenne käyttäytyy?



Meillä on todella huomion hakuinen ja ajoittain saa ihan tosissaan vääntää ja taistella.. Onneksi ei sentäs vauvaa kohtaan ole ollut ilkeä, väkivaltainen tms. Kyseessä kohta 4-vuotias.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
28.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

vielä:



Vauvan kanssa elo tuntuu todella helpolta, eikä rasita juuri yhtään. Mutta tuon isomman kanssa.. Luulin, että vauvavaihe olisi se hankalin, mutta olin selkeästi väärässä.



ap

Vierailija
2/4 |
28.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

asiaan 4-vuotiaan kanssa oli vauva tai ei. tietysti varmaan vielä vauva lisää uhmakkuutta 4veelle. meillä alkoi mustasukkaisuus 2veellä silloin kun vauva lähti liikkeelle ja se kohdistui vauvaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
28.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

meille kävi juuri nii et kun vauva lähti liikkeel nii kiusaaminen alkoi..nyt pojat on vaja 5.v ja vaja 3.v. ja loppua ei näy..syksyllä tulee kolmas et tuskin tää tilanne ees muuttuu ;)

voimia sinne

Vierailija
4/4 |
28.06.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

minua kohtaan kiukutteleva ja aggressiivinen.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kolme kahdeksan