Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pohjois-Helsingistä (miksei muualtakin) mammaseuraa?:)

18.05.2011 |

Asustellaan 2kk pojan kanssa siis pohjois-helsingissä ja kovasti kaipailtais vaunukävely ja kahvittelu yms seuraa:) ite olen siis 21v. Todella hankala löytää oman ikäistä seuraa joka olisi samassa elämäntilanteessa, eli vauvan kanssa kotona:)

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
26.04.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Täälläkin olisi 21 vuotias 2 kuukauden ikäisen vauvan äiti :) asun pohjois helsingissä ja kiinnoistaisi tutustua myös muihin äiteihin :) !

Vierailija
2/5 |
06.12.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

..vastataan kuitenkin. Täältä saisi vauvatonta mutta vauvakuumeilevaa seuraa! Itse olen 20v ja lasta harkitaan vakavasti :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
3/5 |
04.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Oon tosin työssä käyvä, mutta viikolla saattaa olla vapaapäiviä ku on tosiaan vuorotyö. Oon myös 21vuotias ja 1v.2kk pojan äippä.:) Ja asustellaan malmilla.

Vierailija
4/5 |
16.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Täällä olis n 1,5kk pojan äippä, ikää mulla on 19v ja asun vantaan puolella, olis tosi kiva kyllä saada seuraa samassa elämäntilanteessa olevien kanssa, n. samanikäisten :) oisko sulla s-postia jossa voisi jutella/tutustua paremmin ?

5/5 |
17.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

mun s-posti on nitaliiini@hotmail.com

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yhdeksän kuusi