Olenko muodokas vai vaan läski? Kuva.
Kommentit (21)
hui, aika pellotavan näköinen kuva, ihan kuin ois jokin otos jostain rikoselokuvasta, hui...
Läskiksi en sanoisi, mutta tissit ovat minun makuuni liian isot.
just samanlainen kuin toi kasvoista päätellen itäblokista kotosin oleva nainen?
Sanoisin et kurvikas lihava.Ei läski.Eikä nyt niin rumakaan.
isot tissit, muttei muotoja: lättäperse ja mitätön lantio ja pönikkävyötärö.
Ja hyviltä ne ei näytä kuin vaatteet päällä olevalla mallilla.
<a href="http://www.pornomedia.com/extra/strange/wwbeauty/" alt="http://www.pornomedia.com/extra/strange/wwbeauty/">http://www.pornomedia.com/extra/strange/wwbeauty/</a>
Hoikatkin ihmiset näyttää hirveiltä läskitantoilta.
Rinnat liian raskaat. Ne taitaa olla aidot ja jos on niin ei ole kiva kohtalo. Pieneniskö ne hiukan kevennyskuurilla? Ainakin tarttee panostaa hyviin liiveihin, sillä noi on selälle raskaat.
Keskikroppa näyttää raskauden tuhoamalta. Sitä saisi varmaan jumpalla ja pienellä kevennyskuurilla parannettua.
Nätit kasvot. Kuuluuko kuvan kasvot oikeasti tohon kroppaan vai onko kuva jotenkin fixattu?
Muutenhan kaikki on ihan ok.
keskivartalo on hiukkasen liian plösö vaikka usein toki naisilla kerääkin "massaa". Tissit liian isot/roikkuvat. Hyvä tulisi pienellä kiinteytyksellä ja tukevilla liiveillä. Ja vähän aurinkoa.
häpykarvoitus, onko jollain oikeesti tuollanen??
Ihan luonnottomia.
Ja vaikka on muutaman kilon ylipaino ja ikää niin taitaakin olla niin, että saa olla ihan tyytyväinen omaan kroppaansa.
oikein Afrodite, jumalatarmainen. Ehkä hiukan liian isot tissit mutta jos ovat luomut niin minkäs sille voi. Upea vatsanseutu sivulta päin, olisipa itsellänikin tuollainen eikä tällainen inhottava pömppis. Ja mitkä ihmeen jenkkakahvat???
linkissä huomioni ekana kiinnitti naisen huonokuntoiset hiukset! Ja normivartalo on, muhkeat tissit.
-kellään ei ollut yhtä oieniä rintoja kuin mulla :(
-Miksi osalla sojotti toinen nänni ylös ja toinen alas??-
-Ne joilla oli valkoienn perse ja muuten olivat iha kahvipavun värisiä olivat tosi rumannäkösiä. Miksi ihmeessä joku haluaa tollaset rusketus rajat??
häpykarvoitus, onko jollain oikeesti tuollanen??
Omistan a-kupin rinnat ja mies sanoi runkanneensa tälle kuvalle.
linkissä huomioni ekana kiinnitti naisen huonokuntoiset hiukset!
tosi huonokuntoiset hiukset tosiaan.
varmasti ole kuvassa, ei kukaan laittaisi tunnistettavaa kuvaa av:lle.