Aikamoinen moka hoviasiantuntijalta!
http://www.iltalehti.fi/katejawilliamhaat/2011042913630839_kw.shtml
"Ensimmäiset vaikutelmat hääpuvusta: romanttinen, hyvin ohut, laskeutuva huntu, joka peitti näkyvistä tiaran. Vastakohta 1980-luvun suuriin pukuihin ei olisi voinut olla suurempi!
Kaulalla kuningatar Victorialta periytyvä kaulakoru.
Auton etupenkillä totinen pikkusisko Pippa päässään höyhenillä koristettu tumma hattu.
Sarah Burtonin suunnittelema moderni, äärimmäisen kaunis puku oli täysin erilainen kuin mikään aikaisempi kuninkaallinen morsiuspuku: peittävä ja paljastava samaan aikaan.
Pitsinen yläosa, syvä v-aukko, joka puki pyöreäkasvoista morsianta.
Lyhyt laahus, joka ei lipsunut matolta omille teilleen."
Auton etupenkillä ei istunut totinen pikkusisko Pippa vaan henkivartija :D
Kommentit (3)
niin ei voi kuin ihmetellä, mistä on pätevyytensä saanut. Niin asiatonta ja asiantuntematonta lausuntoa tulee, ettei tosikaan.
kommentteja muutenkin tolta oli, että ei kyllä ihmetytä tuokaan moka.. Naurattaa vaan, kun kai sitä kuka tahansa voi sitten olla "asiantuntija"..
ap
kommentteja muutenkin tolta oli, että ei kyllä ihmetytä tuokaan moka.. Naurattaa vaan, kun kai sitä kuka tahansa voi sitten olla "asiantuntija"..