Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Voi kuinka hävettää taas jälleen kerran!

Vierailija
27.10.2005 |

Olimme työporukan kanssa ulkona. Silloin harvoin kun pääsen ulos tuulettumaan niin sitten nautin täysin rinnoin alkoholia sekä tassimisesta jne. Siis biletän. Nyt kävi niin etten muista olinko ainoa joka oli kunnolla humalassa ja minun pitäisi kohdata työtoverini huomenna. Siis hävettää. Mitään säädytöntä en tehnyt. Olin iloinen, joraava humaltunut nainen.



Mutta silti hävettää. Vai olenko morkkikseni verhonnut toisin. En tiedä mutta huomennahan sen näkee, mikä vastaanotto on. Toisinaan työkaverini on jotenkin konservatiivisia. Tämä voi olla myös syynä häpeääni.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
27.10.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos yhtään helpottaa, niin minä yhdesti työpaikan illatsuissa oksensin bussiin kotimatkalla suuteloituani ensin useampaan otteeseen illan mittaan yhden työkaverin kanssa..



siinä sitä oli häpeässä mittaa.. ei toi sun juttu ole mitään. Reippaasti vaan töihin!



Vierailija
2/2 |
27.10.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja kai ap:äkin jossain kaihertaa kun häpeää. Jos oikeesti nautit ja ei kaduta ja tekisit sen uudelleen, niin miksi häpeät? Ristiriitaista.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi neljä