tuli tyhmä olo eilen kun yks mies soitti ja halusi tavata
siis soitti joskus 11 aikaan illalla ja oli baarista tulossa.. ei varmaan saanut naista niin minulle piti soittaa. oksettava
me kyl ollaan muutamat kerrat tavattu ja käyty syömässä ja semmosta mut meidän juttu vain jäi.
eikä se mua haitannut oikeastaan mutta luuleeko se voi yöllä tulla minun luo kun lapset nukkuu ja annan sille.
Kommentit (9)
seksiä varmasti halusi. jos olisi ikävä miksi ei päivällä tulisi käymään? :D
tuntea. Jos miehellä on yhtään järkeä päässä ja on aikuinen, niin pyytää sinulta anteeksi. Mutta joka tapauksessa, unohda koko juttu. Ihmiset nyt tekevät ajattelemattomuuksissaan välillä hölmojä juttuja - ja voihan olla että ko. mies on enemmänkin sinua ajatellut ja nyt oli rohkaistunut soittamaan pikku pienissään.
klassinen :D vähän samaa, kun nää pilkun jälkeen tulevat miehet jotka sanoo: "mä oon kattonu sua koko illan.." joo niin varmaan :P
seksiä varmasti halusi. jos olisi ikävä miksi ei päivällä tulisi käymään? :D
Parin oluen jälkeen saattoi vain iskeä sellainen haikea fiilis, mulle ainakin usein, ja vaikken selvinpäin siihen aikaan kehtaisi soittaa jollekin tutulle ihastukselle, niin parin jälkeen kehtaisin, ja ihan aidosti siks kun tekis mieli kuulla ja nähdä. ? (no joo, ja ehkä saada... :D )
no myönnän et mullaki parin jäleen alkaa mieli tekemään mutta mulla lapset nukku ja ja ja..
hmm
ei sillon pidä säätämän. Koska sulla on lapsivapaata, jos soitat sitten takasin? :)
en halua mitään panokaveria itelleni ;D
tai ku meiä juttu ei etene tuskin mitenkään päin.
ja teki mieli kuulla sun ääni ja parhaassa tapauksessa ois päässyt sun viekkuun. :)