Aiomme ostaa Rellun Laguna Breakin -07. Onko jollain kokemuksia?
Tiedämme, että sen kanssa voi tulla ongelmiakin, mutta niin voi muidenkin autojen kanssa. On hyvä ajaa, paljon autoa hyvään hintaan. Onko jollain edes kohtalaisen hyviä kokemuksia :)?
Kommentit (5)
ostettiin se 2v vanhana ja 40 tonnia ajettuna, myytiin 100 tonnia ajettuna. Muuten ehjä mutta ei mieluisa auto. Halpa, mutta jos vaihtoehtoa ei toista rellua meille, kiitos. tappio oli hinnassa hillitön!
Jos osaa, niin kantsii. Todella mukavia ajaa, mutta epäluotettavia ja merkkiliike kallis ja aikaansaamaton.
Itsellämme on rellu, ja mies osaa korjata.
Vikoja ollut tasasen vaihtelevasti. Yleensä juuri silloin, kun niitä vähiten odottaa tai kaipaa.
Laguna on surullisen kuuluisa laadustaan.
Mieti nyt vielä.
Laguuna on hyvä tiloiltaan ja varusteiltaan. Hinta/laatu ovat kohdallaan. Itse ostan seuraavaksi taas Rellun
Rellua, meillä on Kangoo, ja voin sanoa, että toista Rellua meille ei tule koskaan eikä ikinä. Paska auto, vaikea saada varaosia, jälleenmyyntiarvo olematon.