Rentoudutteko tänään punaviinillä ja intohimoisella seksillä? (ov)
Täällä suunnitelmissa, lisäksi ehkä herkkujuustoja lautasellinen.
Kommentit (17)
Pitänee tyytyä juustojen sijaan pizzaan. :-(
Tero
mut seksi ja intohimoinen sellainen kyllä kelpaa!
Tänään joutuu vielä olemaan kotona. Huomenna sitten "työpaikan bileet"=rakastajan luona punkkua ja intohimoista seksiä :D :D
kunhan lapsukaiset nukahtaa klo.20.30 niin pari lasia punkkua ja intohimoista seksiä. Tosin seksiä ollut tällä viikolla "jo" 4 kertaa. Normaali viikolla 2-3 kertaa. :)
Terhon rakkauden valtikan nousevan huojuvana haarojeni välistä.
Lohiateria & salaattia
Ja jälkkäriksi pähkinöitä ja viinirypäleitä
Menkat estää kaikista intohimoisimman seksin.
ilman sitä kaikki on todellisen ihanaa. Toki hyvät makupalat vaikka navan päältä nautittuna ovat ok! Kanadassa myytiin ystävänpäivänä kaikkia suklaisia juttuja siihen tarkoitukseen ihan tavis kaupoissa. Mitä onkaan vetää pensselillä suklaakaaria niskaan ja lipaista ne sitten pois :)
Punaviini on pahaa ja siitä saan migreenin ja seksi ei ole päällimmäisenä mielessä. Jos saunassa kävisin ja söisin hyvän jäätelön.
suklaakastiketta ja pensseleitä saa kaupasta
Jos on seksiä niin se ei tule olemaan intohimoista. Punaviiniä olisi kyllä, en tiedä vielä aionko juoda sitä.
Luultavasti ei seksiä eikä punaviiniä. Menen aikaisin nukkumaan.
mutta seksiä voisi harrastaa. Haluiskohan mies kanssa?
irtoseksillä, mutta kai sekin kävisi.
punaviinistä saa vain migreenin ja silloin on kyllä seksi viimeisenä mielessä.