Seksi kuukautisten aikana?
Meillä sitä on, muttei sisäänpanoa. Kaikea muuta kylläkin. Vaihtelua tuokin ;)
Kommentit (11)
ihan normaalis "sisäänpanoakin" mutta ei pahempina vuotopäivinä.
Seksi kk aikana on parasta..orgasmit tuntuu 10krt voimakkaammalta.Ei meilläkään sisäänpanoa ole mutta kanssa muuta kivaa ;)
ollut kierukka vuoden verran ja kuukautiset ovat jääneet täysin pois, ei edes pientä vuotoa. Silloin kun vuotoja vielä oli, ei ollut koskaan minkäänlaista seksiä kuukautisten aikaan, ei edes suuseksiä miehelle, ei mitään. Se jotain 5-7 päivää mitä niissä meni kaikkineen, seksi oli off topic.
silloin kyllä useinkin otan mieheltä suihin oikein perusteellisesti loppuun asti (muuten lähinnä esileikissä).
malteta olla ilman seksiä kuukautistenkaan aikana. Iho kaipaa kosketusta silloinkin ja rinnat tuottavat ihania orkkuja..mie saa oraalista ja käytetään myös leluja.
malteta olla ilman seksiä kuukautistenkaan aikana. Iho kaipaa kosketusta silloinkin ja rinnat tuottavat ihania orkkuja..mie saa oraalista ja käytetään myös leluja.
Saako joku orkkuja pelkästä rintojen hyväilystä? Oikeesti??
niin voi seksiäkin harrastaa loppuun asti. Meillä on "ehkäisynä" keskeytetty yhdyntä, mut menkkojen aikaan uskalletaan mennä loppuun asti (epäsäännöllinen kierto joten muita varmoja päiviä ei oikein ole). Menkkojen aikaan harrastetaan seksiä lähes joka päivä, myös runsaimpina päivinä.
orkusta kuukautisten aikana, koska jonkin aikaa sen jälkeen tulee aina normaalia tuskaisempi supistus. Ja yleensä olen sen verran väsynyt ja olo on muutenkin ikävä, etten yleensä jaksa miestäkään viihdyttää.
Mies ei halua ja mulle on ihan sama.
kuukautisten aikaan ihan normaalisti seksiä. Nyt ei vuotoja lainkaan.