Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olipa hirveät tunnit tänään...

Vierailija
10.01.2011 |

opetan teinejä. Juuri kukaan ei ollut paljoa nukkunutja iltapäivällä oli kamala meno. Ne kiltit nukkui istuallaan... no jos meno jatkuu niin heitän ulos luokasta ja/tai mietin uudelleen ammatinvalintaa:)

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä se siitä.

Vierailija
2/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

Siis alkaisiko joku muu vapaaehtoisesti kuutelemaan vittuilua ja tahallista temppuilua teineiltä alle 3000€ kuukausipalkalla?



Minä olen kanssa saanut tarpeekseni, onneksi siskoni on perustamassa vaatekauppaa ja pyysi minua mukaan. Alanvaihto on jo oikeastaan päätetty, jaksaa tuonne toukokuun loppuun kun tietää, että näitä ei tarvitse enää sitten katsella.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

monenlaisia konsteja pitää ne hereillä ja vaihdan aina tarvittaessa suunnitelmaani, jos näen, että porukka liian väsynyttä. Kukaan ei koskaan pääse nukahtamaan :)

Vierailija
4/4 |
10.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

nyt ei vaan toiminut mikään,kaikki oli ihan hysteerisiä, paitsi ne jotka yritti pärjätä nukkumalla...

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kahdeksan kuusi