Olen 166 cm pitkä ja painan 52 kg.
Ja usein minun vartaloani kehutaan. Ja kysytään, että miten voin näyttää noin hyvältä vaikka syön ihan herkkujakin.
No totuushan on se, että ilman vaatteita olen laiha läski. Perse täynnä selluliittia ja sillai. Kuntoilenkin mutta en varmaan tarpeeksi. Nyt joulusuklaiden jälkeen tilanne on entistä pahempi.
Halusin jakaa tämän kanssanne.
Kommentit (14)
tämä avautuminen.
T: 165 cm ja 58 kg (ihan hyvä näin)
Vaikka siltä näyttää vaatteet päällä.
ap
Mä olen 165 cm ja 56 kg eikä läskiä grammaakaan missään, pakarat ja reidetkin ihan tiukkaa.
löysä laiheliini. Yök.
Mutta itse olen lihaksikas ja hyvännäköinen :)
mutta nyt imetysaikana 70H - voi luoja... Toivottavasti palautuu ennalleen tai vois vaikka vähän pienentyäkin. Vartalooni olen muuten tyytyväinen vaikka se on nyt vähän löysä raskauden jäljiltä.
mieluummin laiha läski kuin läski läski.
Oikeasti, kaameeta katottavaa jossain body pumpissa, kun laiha läski yrittää tehdä jotain pikkupainoilla ja joka kyykyssä perse jää heilumaan. Siis kerta kaikkiaan yööök. Yhtään ei ole voimaa...yööökkk.
Persekkö täynnä selluliittia? Laitahan kuva nii voi sit paremmin kertoo, vaikka kuva vaatteet päällä ja toinen ilman;)
"laiha läski" kuin "läski läski".
Oikeasti, kaameeta katottavaa jossain body pumpissa, kun laiha läski yrittää tehdä jotain pikkupainoilla ja joka kyykyssä perse jää heilumaan. Siis kerta kaikkiaan yööök. Yhtään ei ole voimaa...yööökkk.
Mä painan saman verran kuin ap, mutta pituutta on viisi senttiä vähemmän. Pumpissa mulla on jopa isommat painot kuin monilla miehillä :D
Oon tosi tyytyväinen, että kropassa on vähän lihastakin vaikka näytän vaatteet päällä varmasti läskimmältä kuin ap.
Tässä juuri pohdin omaa laihaa läskiä vartaloani 32kg pudotuksen jälkeen, ja kyllä minä hitto soikoon näytän hyvältä entiseen verrattuna :D
Onhan tuota löysää ja selluliittia, mutta eipä ole sitä jumalatonta kumpuilua kuin missäkin tunturimaastossa.
Enkä edes aio treenata, en viitsi. Se riittää että näytän vaatteet päällä hyvältä - eihän alastonta tai vähäpukeista ruumistani näe muut kuin aviomieheni. Enkö olekin ärsyttävä kun tällä tavalla julkisesti vastustan AV-aivopesua?
saman pituinen, painoa kilo enemmän ja olen tosi timmissä kunnossa ja vahva :D
terveisin 162 ja 63, eikä tunne kyllä yhtään itseään läskiksi ;)