Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko se liian iso?

Vierailija
27.10.2010 |

Siis olen hämilläni. Minulla on tuollainen 19,5cm/5cm meisseli ja ainakin 4 naista on valittanut että sattuu. Ei kaikissa asennoissa, mutta joissakin.



No ei siinä mitään, mutta minkä takia jotkut naiset sitten etsivät vielä ISOa huutamalla yli 20cm vehkeen perään?



Luulis ettei se ole hauskaa? Ei mulla ainakaan ole hauskaa kun aletaan kesken hommien himmaamaan...



t.m33

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
27.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Liika innokkuus ja tyhjä pää on huono yhdistelmä. Herrasmiehen on osattava rajoittaa syvyyttä ja lukea naisen reaktioita millon menee liian syvään.

Takaapäin saa menemään parhaiten syvälle ilman kipua.

Vierailija
2/4 |
27.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tökit vaan liian kuiviltaan ja reilusti heti alussa. Silloin sattuu pienempikin. Enemmän lämmittelyä niin jo huudetaan hallelujaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
28.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Peppuun mahtuu paljon syvemmälle...

Sä painat väärään reikään?

Vierailija
4/4 |
28.10.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuskin siitä välttämättä on kyse, kun minun 5cm lyhyemmällä ja 1cm ohuemmallakin on joskus ollut samoja "ongelmia". Naisilla on ilmeisesti erilaisia herkkyysasteita ja joskus miehet on ajattelemattomia seksin suhteen.



M34

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kaksi kolme