Mulla ahistaa ja surettaa
Mies oli baarissa juhlimassa ja sain seuraavana päivänä kuulla että oli sanonu kaverilleen että "ton mukaan minä lähen" jostaki naisesta ja oli kuulemma ollut vientiä hällä.. Mulle väittää ettei muista yhtään mitään koko illasta.
Tänään on ollut sitten niin että mene vaan sinäki baariin jos halut ja että huomena saat pitää vapaapäivän lapsista.. ensinnäkään ei haluta baariin ja toiseksi ei muuten tasan kovin usein ehdottele vapaapäivällä, että potisko jonkun asteista huonoa omatuntoa.
Mulla on ihan paha olo kun en kehtaa alkaa ees mitään kysymään siitä illasta kun väittää ettei muista, tms. Ja ahistaa että pitää menneä toisia pokailemaan vaikka on naimisissa. Ite en tee sitä ees vaikka oisin kuinka pellit seis.