Miksi miehestä suihinotto on mieluisinta?
Kommentit (13)
Suuseksi tuntuu hyvältä ja on kivaa esileikeissä. Mutta kun on aika lähettää lasti maailmalle niin pimppi on paras! Orgasmia vahvistaa etta saa ottaa kiinni omasta kullasta lujasti ja antaa sperman roiskahtaa syvälle naiseen!
Jos pimppi tuntuu väljältä niin geishakuulia saa hyviä n. 20e ja kuukauden treenin jälkeen mies yllättyy todella positiivisesti! ;)
Heippa tuo mikä jaksaa vieläkin ihmetyttää tässäkin keskustelussa, pillun väljyys. Minun kohdalleni ei ole osunut vielä yhtäkään väljää pillua.
Heippa tuo mikä jaksaa vieläkin ihmetyttää tässäkin keskustelussa, pillun väljyys. Minun kohdalleni ei ole osunut vielä yhtäkään väljää pillua.
Sattumaako? ;)
Minun kohdalleni ei ole osunut vielä yhtäkään väljää pillua.
Ne osuukin aina pienimunaisten kohdalle.
Sattumaako? ;)
Sehän on alistamista, mutta kait hyvällä tavalla. Siinä yhdistyy suunnaton hellyys ja silkka porno, jota hyvässä seksissä kuuluu ollakin. Se tuntuu ja myös näyttää erittäin hyvältä!! Jos kaikki tekee oikein, nainenkin siitä kovasti tykkää. Tärkeää on näyttää/sanoa naiselle, että se tuntuu hyvältä. Pieni huohotus ei ole pahitteeksi, se vain parantaa suuhoitoa. Parhainta on, kun heti laukeamisen jälkeen nainen vielä ottaa suihin. Silloin kalu on todella herkkä, mutta näyttäähän se riettaalta, kun nainen imee ja nuolee spermaista kalua. Syntisen ihanaa!! Hei, tosiasia on, että porno on opettanut miehille sen, että kasvoille heitto on siistiä (melkein joka pornopätkässä niin tehdään). Luulenpa, että suurimman osan miehistä unelmana on silloin tällöin heittää spermat naisen kasvoille.
ei kiihota, olen +50v hetero mies, bj on hyvin vastenmielistä, tuntuu kuin ois tekemässä jotain yök-luokan pornofilmiä. En velvoita morsiantani sellaiseen, eikä hänkään ole mitenkään innostunut bj toimenpiteisiin. Ei seksi oo mitään bj, on paljon parempiakin metodeja, voi käyttää luovuutta ilman kamasutraakin. Onhan nuita p-videoita tullu katottua, mutta siitä on aikaa.
Suihinotto on kivaa esileikeissä mutta kyllä pilluun paneminen ja sinne kassien tyhjentäminen on parasta.
saa paljon enemmän vaihtelua sekä itse ei taitavassa käsittelyssä tarvi paljoa tehdä kuin vain nauttia menosta.
Itse pidän suihinotosta enemmän kuin yhdynnästä. Ei sillä tiukkuuden kanssa ole mitään tekemistä. Samalla lailla nautin tiukan/väljemmän kanssa suuseksistä huomattavasti enemmän.
Mikä kumma naisia kiihottaa nuolemisessa?
Mikä kumma naisia kiihottaa nuolemisessa?
Moi mun oma vaimo saa useita kertoja "nuolemisen" aikana. Siinä kun antaa suuseksiä niin klitta on se herkkunappula, sitten kun vielä imeskelee ja venyttelee häppäreitä ja taas nuollaan niin orgasmit on taattu ja naiminen voi alkaa
Miksi miehestä suihinotto on mieluisinta?
mikä siinä voittaa emättimeen panon?
Suihinotossa saa mahtavan erektion ja sen jälkeen maistuu kunnon pano ;-)
M34
Kyllä minä ainakin mielummin pimpsaan panen, jos pitää valita. Suuseksi on toki ihanaa ja onneksi saankin kotona sitä melkeimpä jokaisen seksisession yhteydessä ja joskus pelkästäänkin (kuten toki vaimonikin). Ei noita kahta, suuta ja pimpsaa, ehkä oikein kannata verrata, yhtäläisen mukavia molemmat. Pelkkä suuseksi olisi kyllä aika puuduttavaa pidemmällä tähtäimellä. Kuten myös esim. pelkkä käteen vetäminen. Hyvä seksi on vaihtelevaa ja monimuotoista.
Ehkä jos pippi on todella väljä, sitten ehkäpä suuseksi tuntuu paremmalta.
M36