Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kumman hotellihuoneen ottaisit?

Vierailija
28.06.2010 |

Ns superior-huone eli 4 hengelle omat sängyt+aamiainen yht.146e/yö vai perus 2 hengen huone jonka 2 sänkyä voi yhdistää, leveys silloin ehkä 140cm) ja hinta 106e/yö ja aamiainen siinäkin.

Talous tiukilla, mutta voinemme tuon kalliimmankin maksaa, silti mietin..

Saisko sitä nukuttua joa ei ole jokaisella omaa sänkyä, lapset 8v ja 7v..

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
28.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

tai edes lisäpatjoja?

ette te kyllä kaikki mahdu siihen "yhteen" sänkyyn millään!

Vierailija
2/4 |
28.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

lapsilla olisi edes lisävuodeita tai junnupatjoja ym? En silloin edes miettisi halvempaa. 140cm jaettuna neljälle on 35cm leveyttä per nukkuja. Ei mahdu millään kaksi aikuista kaksi koululaista 140cm sänkyyn mukavasti nukkumaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
28.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Laitetaan ne kaksi aikuisten sänkyä yhteen ja kuopus (4v) nukkuu siinä meidän kanssa. Esikoinen nukkuu siinä lisä sängyssä , joka on yleensä avattava nojatuoli.

Korkeintaan kaksi yötä jaksaa noin, kuopus pyörii ja potkii kovasti yöllä ja on lisäksi hitsin kuumaa.

Vierailija
4/4 |
28.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kalliimmassa hotellissa ei ole pienempiä huoneita vapaana joihin lisäsängyn vois sit pyytää ja halvemmassa taas ei ole lisävuoteita jäljellä:/



ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän seitsemän neljä