Toteutettu fantasia
Mut on maattu, ei väkisin - mutta väsyttämällä. Alkuun en halunnut tai nyt vuosien jälkeen mietittynä "halunnut". Minä toteutin oman fantasiani. Olin päästänyt kaverit kotiini, tehnyt heille pedin vierashuoneeseen enkä ollut ottanut ketään tyttöystävää esiliinakseni.
Toinen kaveri (tunnettiin ihan hyvin) hilautui yöllä mun vuoteeseeni, alkuun nukkumaan. Käännyin mahalleni nukkumaan, kun alkoi lääppiä. Nukahdin, ja heräsin kun housut olivat hivuttautumassa pois. En nostanut mekkalaa, vaikka tiesin että toinen kaveri auttaisi jos vain pyytäisin. En tehnyt urakkaa helpoksi, mutta lopulta pöksyt olivat pois.
Seuraava vaihe kesti vielä pidempään, olin silloin voimakas ja vahva - niin oli kyllä mieskin. Hän ei saanut minua käännettyä, joten kiipesi päälleni ja kiilasi pikkuhiljaa itseään takaapäin jalkojeni väliin. lopulta sai molemmat jalat. Vieläkin kun aikansa urakoi, sai vehkeensä huulille.
Vasta kun hän hiljalleen hilasi itsensä kokonaan sisääni annoin periksi ja aloin nauttia. Akti ei kovin kauaa kestänyt, mutta lopulta ilo oli molemminpuolinen. Muistan vieläkin sen tunteen, kun huulilta hiljalleen sisään tunkeutuva penis sai minut tajuamaan että himoitsen kunnon kyytiä - kun tajusin että kostun hetki hetkeltä liukkaammaksi enkä enää tahdo estää peniksen uppoutumista sisääni. Muistan kun mies kuiskasi korvaani että minä hävisin jo, anna periksi ja kuinka minun silmissäni silloin leiskui raivo.
Se oli vain seksiä, olin unelmoinut miehestä jo aiemmin mutta en halunnut olla liian helppo nakki. jotenkin riemastuttava taistelu, Oltiin ih hiestä ympäriinsä liukkaita kun hän viimein rynkytti minua takaapäin ja minä purin tyynynkulmaa - ettei hän muka vain tajuaisi kuinka nautin.
Saimme taisteluun kulutettua koko yön. Vasta aamun valjetessa hän pääsi vauhtiin.
Vitsi kun tuollaisen voisi elää uudestaan!
Okeassa elämässä me koetimme uusia jutun muutaman vuoden päästä, mutta en minä silloin saanut siitä enää mitään irti.
Kommentit (2)
ja se tiesi myös mun jääräpäisyyden. ei se raiskannut. Avainasemassa oli se toinen kaveri, joka nukkui vierashuoneessa ja jota mä EN pyytänyt apuun. Koska aikuisten oikeasti mä olisin saanut sen tilanteen katki kun vain oisin nostanut mekkalan. Mä en sitä tehnyt.
Sen verran hyvin tunsin molemmat kaverit, että ei ollut mitään riskiä. Se toinen oli mun pitkäaikainen seksikumppani, jonka kanssa meillä oli häkellyttävä suhde. Sitä ei voi kovin lyhyesti kuvailla, mutta meidän kumppanuutemme kesti viitisen vuotta kunnes aika ajoi ohi, opiskelut päättyivät ja itse aloitin avoliittoon johtavan seurustelun. Toi mun vakkari seksikumppani oli kiinteässä parisuhteessaan koko ajan, meni lopulta naimisiin, sai lapsen jolle meinasi antaa mun nimen (muuttivat sitä yhdellä kirjaimella) - mutta pian aviovaimo erosi. En ollut hänen ainut sivusuhteensa, en ensimmäinen enkä viimeinen mutta ihan varmasti rälle toiselle miehelle hyvin rakas.
Kaikenkaikkiaan ne vuodet opiskelijana olivat vähän monimutkaiset mutta upeat. Kuka lopulta ketäkin käytti hyväksi vai käyttikö kukaan ketään, kun oltiin toisistamme tietoisia?! Säälitti minua se vakituisen seksikumppanin vaimo tavallaan (hän ei minusta tiennyt) mutta säälitti myös se vakiseksikumppani, koska lopulta hän se kaikkein eniten menetti kun antoi munansa päättää asioista. Minä en riskejä ottanut, en alkanut hänen kanssaan seurustelusuhteeseen - seksiin kyllä kelpuutin. Etsin kuitenkin pysyvää parisuhdetta itselleni, mutta sitä etsiessä voi toki kokeilla kaikenlaista.
Se tuona yönä nukkunut mies sai 21-vuotiaana mun yli vuoden kestäneen seksittömyyden aikani purettua. Hän sai minut tuntemaan itseni ihanaksi ja haluttavaksi. Hän rohkaisi minua olemaan aloitteellinen seksin ja seurustelunkin suhteen, hän väisti kun aloin seurustelusuhteen. Hän vinkkasi ja tunnusteli maaperää, jos joku oli kiinnostuntu minusta tai minä jostakusta. Tuolloin ei puhuttu salarakkaista, mutta sellaiset me toisillemme olimme.
Kun hän erosi, hän olisi halunnut alkaa aviomiehekseni. Mutta minä en ottanut, koska tiesin historian. Avioliitossani olen uskollinen ja tiesin että hän ei kykene siihen. Surullista. En enää edes tiedä mitä hänelle kuuluu, joskus kun soiteltiin, niin eli avoliitossa. En tiedä onko hän voinut siinä suhteessa olla uskollinen, toivon niin.
Ja juu. Minun lapsellani on myös nimi hänen mukaansa :)
Tällainen tilanne on ihan suosikkifantasioitani.
Oliko ap tosijuttu? Mieshän raiskasi sinut. Miten selvisit siitä että mies täysin luuli ettet halunnut ja pakotti sinut - siis vaikka olisit tahallasi johdatellut tilanteen, niin miehen osaltahan se ei muuta raiskausta miksikään. Luulin että tämä on niitä fantasioita jotka on mahdoton toteuttaa ilman mielipahaa...