Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Veet-karvanpoistoaine intiimialueilla

Vierailija
14.05.2010 |

Hei! Veet-purkissa lukee, ettei saa käyttää limakalvoilla (eli tuolta ihan alhaalta) karvojen poistoon. Itselleni ei sheivaus sovi, kutina on niin järkyttävä kaikista hyvistä vinkeistä (bepanthen, babyöljy jne.) huolimatta. Onko joku uskaltautunut käyttämään Veetiä intiimikarvoituksen poistoon myös muualta kuin bikinirajasta?



Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
14.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja pitää vaan varoa ettei mene pimpsaan herkille kohdille, häppärit ja muu

Mutta kokeile ensin pieni alue ja jos toimii, niin lisää.



ja samalla on poistettu mieheltäkin karvat :-)

Oli ihana ottaa pallit suuhun kun ei ollut karvoja



Mamma-71

Vierailija
2/4 |
14.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla se Veet mikä polttaa karvat pois ei sovi kasseille ollenkaan. Jos pitää vain lyhyen aikaa ei aineesta ole mitään hyötyä ja pitkällä vaikutusajalla kassit tulee kirkuvan punaisiksi ja ovat pari päivää kivuliaat... =(



Kassien sheivaaminen puolestaan on hivenen työlästä eikä lopputulos ole paras mahdollinen mutta minkäs teet =(



-M32-

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
19.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Bikini veet on ainakin mulla toiminut hyvin. Kerran viikossa koko alap. alue tulee käsiteltyä ja karvat pysyy poissa jatkuvasti. Nyt raskausaikanakin olen käyttänyt samaan tapaan.

Vierailija
4/4 |
22.05.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset


Karvanpoistoaineita ei kannata käyttää. Tulee ihosyöpä ja kivessyöpä. Tämä on tutkittu asia.

Eikun höylä ja partavaahto esiin. Jälkihoidoksi kunnon ihorasvaa jossa on sitä rasvaa eikä pelkkää vettä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme yksi