Analyysi; mustat miehet on parempia sängyssä
Kommentit (5)
sekä valkolaisista että mustista. Valkolaiset tulee liian pian, mustat jyystää tuntitolkulla.
enpä osaa mielipidettä sanoa kun ei ole kokemusta vaaleaihoisesta miehestä, mutta arvelisin,että viestisi vanha, kulunut provo.
olkoon provo tai ei, niin vastaan kuitenkin, kun oma kokemus on päinvastainen.
Asuin kaukana täältä pitkään. Miesystävät sikäläisittäin mustia kuin savusaunan kiukaat. Osa sängyssä ihan jees, joo, ja useimmilla fyysisessä koossa mittaa keskimääräistä enemmän. Ei nyt kaikilla toki, mutta aika usein. Silti jotkut yllättävän estoisia, rajoittuneita toiminnoiltaan... Ja tässä on muuten mukana sikäläisten naisystävien kommentteja, en nyt yksin sentään hirmuista sulhaskandidaattijoukkoa siellä petiin kaatanut :D
Nyt asun Suomessa taas. Miesystävänä jokseenkin tavallisen näköinen tallaaja, hiljainen tapaus - mutta jessus sentään miten taitava sängyssä! Ne kädet, herkkyys, kieli, mun reaktioiden tulkintakyky... Wau. Mun kokemuksella Suomi-poika voittaa tämän skaban 16-0.
mutta voisitko selittää tarkemmin , jotta vaaleakin mies tietäisi miks. grafiikkaa ja muuta kehiin