Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mä olen kyllä iloinen siitä, että

Vierailija
17.03.2010 |

mun ystävissä ja sukulaisissa (miehen puolelta et omissa)on paljon ihmisiä jotka halaa ja suukottaa.

Mulla paljon naisysäviäkin joiden kanssa nähdessä halataan ja suukotetaan poskelle ja ollaan suomalaisia. Tosin kaikki asuttu paljon ulkomailla.

Muutama lapsuudenystävä jotka ovat erittäin läheisiä suikkaa jopa suulle suoraan suukon. Ei mitään pussailua nopsa suuko vaan.



Mä olen opettanut lapseni osoittamaan tunteensa ja halimaan ja suukottelemaan ja se on heille ihan normaalia arkea. Tietysti olen myös opettanut, että kaikki ei siitä tykkää (josta ovat olleet ihmeissään) ja kaikki olemme erilaisia.



13 vuotias poikanikaan ei ollut moksiskaan kun veljeni tuli uuden tyttöystävänsä kanssa käymään (on latino) ja hän poiskautti pusun pojalle. Mua halas ensinäkemällä jne.



Enemmän olen suruissani niistä jotka eivät osaa tunteitaan näyttää

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme kuusi