no nyt se mies taas otti yhteyttä
välillämme on todella kemiaa, en ole samanlaista vetovoimaa tuntenut kenenkään muun kanssa.
olemme aika ajoin olleet yhteyksissä, tutustuimme jo 9 vuotta sitten.
olen päätynyt kuitenkin yhteen toisen miehen kanssa, ja saanut jo lapsiakin. sääli että tuo vetovoima puuttuu oman miehen kanssa. se on ihan mieletöntä, että niin voi tuntea.
välillä mietin että tuo vanha tuttu olisi ollut oikea valinta kumppanikseni, mutta en tiedä, en varmaan enää pysty tilannetta muuttamaan kun olen aikoinani näin antanut asioiden mennä.
Kommentit (2)
Se kemia johtuu vain siitä, kun et saanut miestä. Ja kaikki miehethän ovat metsästäjiä, joten olet kyllä nyt oikein oiva uhri tuolle miehelle.
Pidä nyt järki päässä ja housut jalassa! Muista, että pitkissä suhteissa tulee ja menee ihastuksia. Puolen vuoden kuluttua naurat jo sille, että haaveilit tuon miehen perään.
kuvittelet jostain syystä että kemiamme olisi ollut jotenkin erityistä. parempaa on koettu ja koetaan parhaillaan.