Muistattek näitä palstailijoita ja mitähän heille nyt kuuluu:
Äiti ja poika (pojan perässä oli poitsun ikä, esim. 1kk), Sinjemaarit,Heinähatun ja Vilttitossun äiti, Kaakki, Iloinen Kirahvi, Virtaset, Tiina, Nenna, Zaikka, Mansikki, Magda, Eben (tai joku sellainen), Inka, Odessa, Vernissa, Pampula, Pullistunut peräpukama, turvonnut enkeli, pöllyskä, koskiska, Xandra, Maya, Taijat (eikös heitä ollut kaksin kappalein), Melinda, Letkunpoistonkulmalainen (tai joku sellainen), Helen, Belgian lyyli, Pariisitar, Tikru, Perry, Portia, ...apua ketä keikkia vuosien varrella onkaan ollut! Mutta enkös vain hyvin muistanutkin ja ihan ilman mitään legendaarisia Tiimari-vihkoja :)
Kommentit (9)
Letkunpuistonkulmalainen kuoli tsunamissa.
Kuulumisista en teidä, mutta aika moni tuntui tutulta.
mistä tiedät, että kuoli tsunamissa?
Mieleen jäänein nimimerkki oli Pandora.
Joka oli lesbo ja oliko peräti naisystävänsäkin täällä kirjoittelemassa?
samoin jostain syystä sellainen nikki kuin gia ja tuttiritari, silloin ihmiset esiintyivät nikeillä ja laittoivat kuviaan, varmaan täällä oli jotain irl-tapaamisiakin. Toista se on nykyään.
Toinen legendaarinen on Nooga, varsinkin Helsingin matkan suunnitelmat kolahtivat ;D.
Sen haluaisin tietää, mitä Tempakalle ja Alliisalle kuuluu..
turvonnut enkeli, Maya ja Taija ainakin palstailevat tuolla online-puolella. Varmaan osa noista muistakin mutta eri nikeillä.
Letkunpuistonkulmalainen kuoli tsunamissa.