Apuja hoitopöydän löytämiseen!? Laatikollinen haussa, ei löydä, ei mistään!!
Eli valkoinen hoitopöytä, jossa laatikosto alla.
APUJA?!
Kommentit (8)
Itselläni hoitopöytä sellainen, jossa päällä irroitettava hoitotaso myöhempää lipaston käyttöä varten. Tilasin viimevuonna netistä, koitan etsiä sulle linkin:) Kunnon tilavat laatiokot on alla. Värivalikoima oli ainakin tuolloin todella laaja.
Siis että hoitotason saa pois ja laatikosto jää käyttöön, tai sitten kokonaan laatikostollinen!
MISTÄ??!! :)
Valkoinen, jossa 3 laatikkoa. Ollut useammalla lapsella, autotallissa vikat 4 v...
Ylivieskan puusepillä on mallistossa lipasto johon saa hoitopöydän. Värin saa valita ja lipasto on puuta. http://www.ylivieskanpuusepat.fi/ etusivulla on lipasto ja jälleenmyyjät löytyy sivuilta myös. Meillä on tuo käytössä ja täytyy kehua. Lipasto on tyylikäs jatkokäyttöön ja suomalaista työtä :)
No,millainen sinulla on tarjolla? :) Kiitos!
...on sellainen ratkaisu, että laitat tavallisen pöydän ja alle laatikoston. Näin meillä on ollut kolmella tenavalla. Pöytää voi käyttää muuhunkin ja laatikosto tietty on monikäyttöinen aina.