Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko muilla työssäkäyvillä lauantaipäänsärkyä?

Vierailija
12.09.2009 |

Minä kärsin tästä todella usein. Herään lauantaisin jo aamuyöstä päänsärkyyn, joka kestää pahimmillaan iltaan asti. Sunnuntaihin mennessä särky helpottaa - tullakseen taas takaisin seuraavana lauantaina.



Stressin laukeamiseen olen tämän liittänyt, mutta vaiva on todella ikävä. Nyt raskausaikana en oikein viitsi lääkkeitäkään popsia, joten la-päivät menevät usein säryn takia pilalle.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
12.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

mutta tulee vähän eri tilanteissa kuin apllä. Paitsi tänään oli kyllä lauantaipäänsärkyä. Pitääpä jatkossa kiinnittää huomiota. raskaushormonit eivät ainakaan helpota päänsärkytaipumusta. Sinuna ap ottaisin lääkettä. Ei ole syytä vältellä turvallista lääkettä, kun syytä sen käytölle on.

Vierailija
2/2 |
13.09.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla tulee ihan kunnon migreeni lauantaisin ja se kestää monesti sunnuntain puolelle. Tänäkin aamuna heräsin vielä hirveään päänsärkyyn. Huomenna pitäisi sitten taas olla levännyt ja työkykyinen. Kyllä ottaa päähän.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yksi yksi