Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

D&J Familjeklubben: Oletteko tykänneet vaatteista? Ovatko laadukkaita?

Vierailija
05.08.2009 |

Onko hyvä hinta-laatusuhde?



Meille tuli mainos. Häiritsee vähän kun kuvia ei näy. Ihan hyvät kirjalliset kuvaukset kyllä oli kustakin vaatekappaleesta ja nettisivuilla oli parin vaatteen kuvat.



Oletteko tykänneet?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
05.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hinta on korkeahko, mutta laatu maksaa.



Meillä kuuluu kaikki kolme lasta siihen. Vanhin on 9v ja hänen kohdalla alkaa olla hiinä ja hiinä että pian käy turhan lapsekkaiksi vaatteet... vielä ehkä vuoden menee hänellä tuo kerho. Tykkään kyllä, että lapsenvaatteet näyttää lapsenvaatteilta eikä miniteineiltä!



Olen tykännyt vaatteiden malleista, väreistä, näyttävät ihanan "kotikutoisilta" ja samalla silti laadukkailta, erottuvat kivasti merkettien ja tavallisten vaatekauppojen tarjonnasta.

Vierailija
2/6 |
05.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

edellisen kanssa! Positiivisessa mielessä vähän erilaisia ja laadukkaita ovat tosiaan!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
05.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja jäin ihmettelemään miksi tervetulopakettia saa vain noin pienessa koossa. Meidän lapsista nuorin käyttää jo kokoa 110. Eli meistä eivät saa asiakkaita :-)



Myös hieman outoa on se, että tuotteista ei ole kuvia nettisivuilla. Olisi järkevää esitellä edellisten kuukausien vaatepaketteja, jotta voisi päätellä tykkääkö kerhon tyylistä ollenkaan.

Vierailija
4/6 |
05.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä kaikki 3 lasta kuuluu kerhoon, ollaan oltu jäseniä jo yli 4 v:n ajan.



Vaatteet on tosi laadukkaita, hyvän mallisia ja lapset tykkää niistä ihan hurjasti.



Hintaa on kyllä, se on miinus. Mutta maksaapa ne kaupassakin. Ja minusta on kiva kun tulevat suoraan kotiin erikseen tilaamatta ja on oikeastaan jopa plussaa, että ei oo kuvia etukäteen; yllätyn aina paketin aukaistessani enkä kertaakaan ole pettynyt :)



Kerran oli yhdestä puserosta nappi irti, siis oli irronnut jo pussissa ollessaan. Laitoin siitä sähköpostia ja sain paketin puoleen hintaan. Ompelin sitten napin itse paikoilleen.



Muuta valittamista ei ole!

Vierailija
5/6 |
05.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

kun tänään tuli uudet paketit ja kirjauduin muuttamaan yhtä kokoa, niin oli erikoistarjous, jossa sai takin ja lakin 10,90€ :)

Vierailija
6/6 |
05.08.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

viidessä vuodessa. Sellaista normi trikoota ne vaatteet, ja esim. 80cm liivimekko tosi pieni. En pitkään viihtynyt kerhossa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kolme kolme