Sarasvuo ja nöyryys - ei ensimmäiseksi tule mieleen
että mahtuisi samaan lauseeseen mutta pakkohan se oli laittaa.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/200907049873492_uu.shtml
Kommentit (4)
Hahah täällä ottaa kateellisia pannuun kun toiset ovat niin järkeviä. Sarasvuo on hyvä ja viisas tyyppi. Kertoi tuossa aivan täyttä asiaa ja minä ainakin olen samaa mieltä hänen kanssaan. Ihan turhaa auotte päätänne täällä.
mulle on ihan sama aukooko Sarasvuo päätään, vaihtaako muijaa jne., mut vähän tosiaan ihmetyttää kun edellisessä lauseessa haluaa yksityisyyttä ja rauhaa ja sitten laulaa kaiken ja mielipiteitä löytyy... No niin kun sanoin ihan sama. T. kahteen hänen "hömppä"koulutukseen työnsä puolesta päässyt (lue joutunut).
jotka puhuvat itsestään vaikuttavin sanoin ja vakuuttavat oppineensa elämästä ja olevansa muutenkin fiksuja.
Itsekehu nyt kuitenkin on aina yhtä ällöttävää, eikä anna kenestäkään hyvää kuvaa, olkoon puhuja kuka hyvänsä.
Noin 2 vk sitten valitteli kun julkisuus ei anna olla hänen rauhassa ja eipä kauaa jaksanut pysyä pois lööpeistä. Järkyttävä narsisti.