Jos olette suihkussa niin saako puoliso tulla siihen samaan tilaan vessaan?
Siis olin ensimmäistä kertaa yötä miesystävän luona viikonloppuna ja menin aamulla suihkuun. Hän tuli sitten siihen vessaan ja istui pytylle. Kysyin että mltä teet ja hän sanoi, että tuli paskalle. HYI?!?!?! Kuulemma hänen mielestään tässä ei ole mitään ihmeellistä. Miten muilla?
Kommentit (13)
En peseydy samassa paikassa missä paskotaan. Eli mun talossa ei ole WC pönttöä suihku/saunatiloissa.
Jos juttu on edes totta niin et osaa kovin hyvin kumppania valita ja kiire on ollut kova. Nämä tälläiset tulee esiin kun antaa aikaa eikä hyppää heti sänkyyn.
Ei se varmaan halua edes tulla, kun pöntöllä istuja kastuisi, jos joku on suihkussa.
Mutta ajatuksena olla samassa tilassa, missä joku on p@skalla.. hyi h€lvetti!
Ei tämä voi olla totta. Yök. Meillä kans vessat ja kylpytilat on erikseen.
En ymmärrä. Meillä molemmat kävivät vanhassa asunnossa tarpeillaan, vaikka toinen oli suihkussa. Silloin wc ja kylppäri olivat samaa tilaa.
Nykyisessä kämpässä wc ja kylppäri ovat erikseen, mutta edelleenkään wc:n ovea ei suljeta, jos kotona ei ole muita kuin me vaimon kanssa.
Meillä ei ole pyttyä suhkussa.
3 erillistä wc:tä löytyy.
Lapsuudessa me lapset käytiin pytyllä hädän yllättäessä vanhemman ollessa suihkussa. Jospa mies elää vielä lapsuuttaan?
Ei olla niin moukkia. Suihkussa saa käydä rauhassa. Toinen hoitaa vessa-asiansa ennen sitä, jos tarvis.
Vierailija kirjoitti:
Meillä ei ole pyttyä suhkussa.
3 erillistä wc:tä löytyy.
Meilläkin pytty sijaitsee wc -tiloissa
Onko mies venäläinen vakooja?