Hikoileeko mIes nussiessa?
Jos naimme pitempään, yli viisi minuuttia, niin miehen otsalle tulee hikikarpalot.
Kommentit (18)
Ei hikoile, minä uuvun ensin hän jatkaisi vaikka kuinka kauan. Mutta hän onkin " Mystinen metsätyömies".
Jos huoneen lämpö on liian korkea yli 25 astetta, niin sitten voi hikikin tulla , mutta ei muuten. Joskus kesällä noin voi käydä. Toisaalta, kun ei käytetä peittoa tuossa touhussa , niin rouva tykkää että huone on lämmin.
Meillä mies on laiska ja huonokuntoinen. Hän makaa selällään. Minä imen kalun kovaksi ja aseuttaudun miehen päälle niin, että siitin uppoaa pilluuni. Liikuttelen itseäni niin, että kalu liikkuu sisälläni edes takaisin niin kauan, että mies laukeaa. Joskus ehdin itsekin saada orgasmin.
Jos mies ei hikoa nussiessa niin jotain on pahasti pielessä.
Todellakin pannaan niin, että molemmat on hiestä aivan litimärkiä.
66-vuotiaalle miehestäni nussiminen hikoiluttaa ja hengästyttää. Aina kun tekee mieleni munaa menen miehen päälle ja työntelen siitintä sisääni. Tulen hyvin tyydytetyksi ja mieskin saa kassinsa tyhjennettyä.
Minä miehenä hikoilen
Minusta seksissä kuuluu olla hiki
Ja hiki virrata kulliin ja siitä vittujen väliin
Välillä eksän kanssa tuli mieletön hiki, ainakin jos suht pian saunan jälkeen alkoi touhut ja silloinkin jos kudin irtoaminen oli vähän työn ja tuskan takana. Hikipisarat vaan tippui naisen päälle. Hänelle hiki tuli, jos nyt oli tullakseen, yleensä vasta vähän touhujen jälkeen.
No joo, joskus kyllä hiki tulee, kun on pidempiä sessioita. Minuuttimunat tuskin hikoilee, jos ei nyt saunassa naida. Ja kerkiääkö sielläkään nille ees hiki tulemaan 🤔
Ei hänellä nousee kusi päähän kun tietää että hän on pomo ja sinä vaan reikä.
Meidän isäntä on kuin hylje Saimaan rantakalliolla. Loiskuu menemään ja hyljemäisesti "honkkii" menemään nylpyttäen kohti sisämaata. Kamala lätke kuuluu kun vatsat hakkaa vastaan. Täytyy sanoa että hänen hikensä toimii erinomaisena liukuna. Olen kuin leväinen Saimaan rantakallio. Kun hän on lopettanut siltä erää, niin posket punaisena ja roikkuvana hän kierähtää omalle puolelleen sänkyä huohottamaan rytmihäiriöitään kuntoon. Poistuessaan vessaan, meinaa lakana lähteä limaisen selän mukaan. Lakanassa on hylkeen muotoinen läiskä.
Vessasta tullessa hän ottaa yleensä toisen erän ja kolmannen. Kolmannella hän yrittää kakkoseen.
Hänen kokoiseksi mieheksi. sillä elopainolla mitä hän kantaa, niin on todella jaksava. Varmasti yksi etelän kovempia miehiä nussimaan. En ole tavannut samalaisia panomiehiä kuin isäntä on.
Hän muuttaa panotaajuutta raivokkaasta lempeään. Toisinaan ihan säikähdän kun ottaa kiinni hampaat irvessä ja mylvii kuin kolmiloikkaaja RAA RAA RAA ja sänky nitisee liitoksistaan. Meidän parisuhde ei kaipaa pornoa. Pikemminkin porno kaipaa meitä.
Samoin voisi kysyä (jos sejonkunälySiihen..) "vain" yltäisi:
Kuumeneekopillupantaessa vai eikö..miten on?
Kun naimme miehen naamu punottaa, hän puuskuttaa ja hiki valuu. Joskus pelkään, että hän saa sydänkohtauksen. Yritän rauhoitella häntä, ettei hän kovin rajusti lykkisi kaluaan pilluuni.
Ei hikoile, mutta munat ovat ihan tulessa.
Molemmat olemme naidessamme hiestä märkinä. Varsinkin, jos mies panee lähetyssaarnaaja-asennossa hikoilen, vaikka vain makaam ja mies höylää pilluani,
N 56v
Mieheni käyttää liikaa alkoholia ja liikkuu vähän. Hänelle paneminen on fyysisesti raskasta. Kerran viikossa häntä haluttaa. Pari minuuttia hän työntelee kaluaan pilluuni ja on sen jälkeen hikinen ja uupunut.