Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Pitäisikö aloittaa blogin kirjoittaminen eli näillä sanoilla

Vierailija
16.09.2025 |

Eli näillä sanoilla: " Huono äiti kissalle blogi?! Eli tänään kaapissa ei ollut maitoa lainkaan aamukahviin, joten käytin kissan maitoa. Toki kissalle jäi vielä 2 purkkia jäljelle. Mutta en sitten vieläkään mennyt kauppaan ostamaan kahviin maitoa. Eli mitä mieltä? Käytänkö toisen purkin kissanmaitoa vielä huomenna ja sitten vasta menen kauppaan? Onko muilla samoja kokemuksia eläinten hoidosta? 

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
16.09.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja jatkan vielä, että mieheni oli mennyt miesten kanssa mökille, mutta eräät mökkinaapurit olivat humalassa ostaneet koiranruokaa? Ja toki meidän koira aina juoksi sinne syömään. 

Eli olisi mukava kuulla hauskoja kommelluksista eläinten suhteen, mutta ei toki näitä eläimiä häiriten tai jättämällä heidät ilman ruokaa ym.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla