Miehen fuckbuddy...sääntöjä?
Olen antanut miehelleni luvan pitää fuckbuddya, koska en fyysisten sairauksien takia kykene niin usein enkä ihan nin erikoisiin juttuihin kuin mies haluaisi (meillä seksiä n. 2-4krt\vko, mies haluaa päivittäin). Voinko pyytää\vaatia, ettei fuckbuddya vietäisi kuitenkaan kylpylöihin, risteilyille ja matkoille, vaan seksi pidettäisiin seksinä ja hoidettaisin ilman yön yli poissaoloa? Jotenkin tuntuu, että reissut on liikaa, etenkin kun mies on mutenkin paljon pois kotoa.
Kommentit (18)
Voit tietenkin vaatia aivan mitä tahdot. Voit vaatia jopa, että mikäli ei herralle riitä 2-4krt viikossa seksiä sun kanssa niin saa lähteä kokonaan. Ihme touhua taas.
Vaikean raskauteni takia harrastetaan max kerran viikossa seksiä. Pitäisikö munkin antaa joku lupa hakea sitä muualta?! Hahahahahaah
Et saa vaatia, se on kielletty kansainvälisissä säännöissä.
Siis 4kertaa viikossa ei riitä? Sen takia tarvitaan toinen pano? ?? Kuulostaa sairaudelta! !
En itse suostuisi ja luulisi 2-4krt/vko riittävän. Mutta te sovitte mitä sovitte.
Voit vaatia mieheltäsi, kysy miltä hänestä tuntuisi jos sinä lähtisit panoristeilylle tai kylpylään lemmenlomalle jonkun muun kanssa.
Joo, mitä helvettiä nyt taas? Ootko sä jonkun eläimen kanssa naimisissa joka ei pysty noudattamaan mitään eettisiä / moraalisia alkeissääntöjä tai vetämään käteen? Oon sanonut täällä ennenkin, olen alkanut vihaamaan miehiä. Onneksi mun oma on feminiininen ja sopivasti estynyt, ei toteuta perversioitaan kuin mun kanssa ja silloinkin hillitysti ;)
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 15:05"]
En itse suostuisi ja luulisi 2-4krt/vko riittävän. Mutta te sovitte mitä sovitte.
[/quote]
Se mikä riittää sulle ei riitä jollekkin toiselle. Tiedän ihmisten tekevän töitä eurolla päivässä, luulis riittävän sullekkin?
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 15:11"][quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 15:05"]
En itse suostuisi ja luulisi 2-4krt/vko riittävän. Mutta te sovitte mitä sovitte.
[/quote]
Se mikä riittää sulle ei riitä jollekkin toiselle. Tiedän ihmisten tekevän töitä eurolla päivässä, luulis riittävän sullekkin?
[/quote]
Olkinukke.
Mitä vittua. Oletin, että pystyt sänkypuuhiin kerran vuodessa, mutta useamman kerran viikossa eikä ukolle riitä?! Ottakoot fuckbuddykseen nyrkkikyllikin ja voitte kolmistaan käydä kylpylässä
[quote author="Vierailija" time="08.04.2015 klo 15:16"]
Provo
[/quote]
Voi kun oiskin... mutta kun noita tollasia miehiä nyt vaan on (ja naisiakin), joille seksi on se elämän tärkein asia, ja omia haluja pitää päästä toteuttamaan välittämättä muista. Itse en kyllä matkoille päästäisi, vaikka joskus ukolle vieraissa käyntiin luvan antaisinkin. Toivottavasti miehesi kohtelee sua AP muuten edes hyvin, mieli kyllä tekisi sanoa että potkaise pellolle tommonen.
Hyi millainen mies. Seksiä kuitenkin useamman kerran viikossa, mutta pakko pitää fuckbuddyä, kun vaimo ei pysty johonkin erikoisempiin juttuihin (peppuseksiin?) fyysisten vaivojen takia! Itse kyllä heivaisin miehen pihalle ennen kuin sallisin tuollaisen järjestelyn. Mutta jos nyt kumminkin päätät olla heivaamatta niin määrittele ihan millaiset säännöt haluat. Sinä tässä joustat jo epätavallisen paljon eikä ole mikään pakko.
Miehesi on seksiriippuvainen, ja 2-4krt/vk on ihan normaali määrä ellei jopa tavallista useammin. Sano sille, että vetäkööt käteen tai painukoot matkoihinsa. Vaikka itse kyllä jättäisin jo heti tuollaisen ehdotuksen jälkeen.
Voitte sopia mitä vaan, mitä se muille kuuluu?