Aktiivinen seksielämä ja porno
Minulla ja miehelläni on aktiivinen seksielämä, harrastetaan seksiä 1-3 krt päivässä. Ja on monipuolista, leluja ja keinuja yms.
Enkä ile siiderivalas eikä ole löysää pillua.
Mies on aina katsellut pornoa ja runkannut. Sain nyt tähän joku aika sitten tympeän vahingon kautta vahvistuksen niin ettei mies tiennyt. Mutta se mikä sai ihmetyksen aikaan oli se, että seksimäärästämme huolimatta runkkasi pornolle monta kertaa viikossa!
Tuli suoraan sanottuna halventava ja riittämätön olo.
Otin sitten asian miehen kanssa puheeksi ja mies sanoi että ei johdu minusta eikä katsele siinä niitä muita naisia. Sanoi että aiheutan nykyisellä olomuodollani (olen laihtunut paljon ja kiinteytynyt) kovan panetuksen ja haluaa purkaa paineita jotta jaksaa mun kanssa peuhata pitempään.
Ok. Kysyin kuitenkin että mitä hän ajattelisi jos asia olisikin toisinpäin. Vastasi että ei mitään, koska tietää itsekin miksi hän sitä tekee.
Nooh, en kertonut miehelle mistä tiedän kuinka paljon pornoa katsoo ja Tottakai hän valehteli määrän todella paljon pienemmäksi.
Minäpä tein niin että otin dildon "vaivihkaa" laatikostani ja pidin huolen että mies huomaa, mutta luulee etten huomannut hänen huomaamistaan.
Menin vessaan, laitoin pornon pyörimään pienelle äänelle ja runkkasin. Huomasin valoista oven alla että mies kuuntelee oven takana.
Runkattuani tulin ulos ja mies kerkesi mennä takaisin touhuihinsa ja oli kuin ei tietäisikään.
Tein tätä muutaman kerran ja olisikohan noin viidennellä kerralla kun mies alkoi mulle kesken runkkaussessioni huutamaan oven takana että "mitä sä oikeen teet siellä?! Runkkaatko sä?!!" Ja keskeytin, avasin oven ja kysyin että mitä oikein vaahtoat?
Mies oli aivan hajalla ja alkoi itkeä että eikö hän riitä mulle! (ja sanottakoon, hänen runkkauskerrat ei vaikuttaneet vähentävästi yhteiseen seksiin, eikä minunkaan)
Kysyin sitten että millälailla tämä mun runkkaaminen on eriä kuin hänen?
Siis kun hänen mielestä minun ei pitäisi pitää hänen pornon katsomista ja runkkaamista sille uhkana, mutta mun tehdessä samoin hän saakin pitää?
Anteeksi sekava teksti, puhelimella vaikea jäsentää asioita.
Miksi miehet aina on sitä mieltä että heidän pornon katselu ja sille runkkaus on ok, mutta apua jos nainen tekee niin, se ei ole ok?
Kommentit (18)
:D sori mutta en voi olla nauramatta. Hienoa!
Menkää töihin niin ei ole tällaisia ongelmia.
Mitä miehesi oikein vastasi kun kysyit tämän tyhjentävän kysymyksen häneltä? :D
Seksielämä voi olla loistavaa ilman leluja yms. tilpehööriä tai pornoa.Älä ainakaan itseäsi syytä miehen ongelmista.
[quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 21:27"]:D sori mutta en voi olla nauramatta. Hienoa!
[/quote]
Saa nauraa :D mua niin vituttaa kun joka paikassa toitotetaan että " vitun naiset kun ovat mustasukkaisia pornosta" " hullut stalkkeri akat" "ei ihme että miehes katsoo pornoa ku sä pihtaat"-jutut.
Meillä ei pihtaa kumpikaan mutta silti mies saa kokea sen uhkana ja minä en.
[quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 21:29"][quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 21:27"]:D sori mutta en voi olla nauramatta. Hienoa!
[/quote]
Saa nauraa :D mua niin vituttaa kun joka paikassa toitotetaan että " vitun naiset kun ovat mustasukkaisia pornosta" " hullut stalkkeri akat" "ei ihme että miehes katsoo pornoa ku sä pihtaat"-jutut.
Meillä ei pihtaa kumpikaan mutta silti mies saa kokea sen uhkana ja minä en.
[/quote]
Ja siis ap tämä.
[quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 21:29"]Mitä miehesi oikein vastasi kun kysyit tämän tyhjentävän kysymyksen häneltä? :D
[/quote]
Ei se oikein osannut sanoa mitään kun tuhisi loukkaannuksissaan. Nyt mököttää makkarissa. Eiköhän ne kohta voida tästä jo keskustella kunhan hän on ensin keksinyt nasevan vastauksen :P
Meillä meni ihan samalla tavalla. Mies katsoi pornoa, seksiä meilläkin suunnilleen päivittäin. Tein paristi niin, että mies sai mut kiinni pornon katselusta. Hän reagoi ihan kun ap:n mies: enkö riitä sulle ymym. Omaa pornon katselua ei pidä minään. Tehtiin sitten sopimus, että vaan yhdessä- miehen toiveesta:)
Vitun pennut kasvakaa vähän elämässänne.
Tottahan se on. Miehillä on yksinoikeus toisten naisten katseluun ja he saavat ihailla ja kehua niitä vaimolleen ääneen niin paljon kuin haluavat, ei nainen saa siitä loukkaantua. Auta armias jos läpällä kehut jotain hunksia joka sinua ei edes kiinnosta, niin voit olla ihan varma että itkuhan siitä tulee, sille miehelle.
Mies ei nyt olentona ole kovin rationaalinen, looginen tai millään muullakaan tavalla liian älykäs..tai reilu.
Miehen ei tarvitse sillä tavalla kehittyä ja kasvaa aikuiseksi kuin naisen. Kun miehelle on kasvanut muna, hän on valmis. Mies pärjää suuremman lihasvoimansa ansiosta ihan hyvin, vaikka aivoissa ei kovin paljon liikettä tapahtuisikaan.
Huoh! En jaksanut lukea aloitusta. Kaikki taas yhtä pötköä, ilman kappapale jaotusta. No aivan sama, tuskinpa tuossa paljon menetin?
Meillä toisin päin. Mies ei katso sitä, mutta tyrkyttää minulle dildoja ja videoita. Haluaisi, että käytän niitä yksin, mutta toistaiseksi kaksin.
Ei ollu kauhean uskottava tarina. Tai sitte ihan ihme miehiä kun alkaa pillittämään kyllähän mies yleensä pitää naisen runkkaamista kiihottavana.
[quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 21:41"]Tottahan se on. Miehillä on yksinoikeus toisten naisten katseluun ja he saavat ihailla ja kehua niitä vaimolleen ääneen niin paljon kuin haluavat, ei nainen saa siitä loukkaantua. Auta armias jos läpällä kehut jotain hunksia joka sinua ei edes kiinnosta, niin voit olla ihan varma että itkuhan siitä tulee, sille miehelle.
Mies ei nyt olentona ole kovin rationaalinen, looginen tai millään muullakaan tavalla liian älykäs..tai reilu.
Miehen ei tarvitse sillä tavalla kehittyä ja kasvaa aikuiseksi kuin naisen. Kun miehelle on kasvanut muna, hän on valmis. Mies pärjää suuremman lihasvoimansa ansiosta ihan hyvin, vaikka aivoissa ei kovin paljon liikettä tapahtuisikaan.
[/quote]
Kunma kun miehet on silti edelleen siellä yyhteiskunnan kärkipaikoilla ja tekee suurnn osan keksinnöistä :-) no jaa eipä naiset taida näihin jutruihin oikeasti uskoa itsekään, mutta ehkä epävarma nainen saa tuollaisen toistelusta jotain kiksejä?
[quote author="Vierailija" time="01.02.2015 klo 21:46"]Ei ollu kauhean uskottava tarina. Tai sitte ihan ihme miehiä kun alkaa pillittämään kyllähän mies yleensä pitää naisen runkkaamista kiihottavana.
[/quote]
Usko tai älä, mutta totta on :) kyllä mun mies itkeä saa ja osaa, vaikka ei nyt mitään vollotusta aloittanutkaan, mutta sen kohdalla itkemiseksi lasken jo pari kyyneleen vuodatusta ;)
Ja kappalejaot ei näköjään vieläkään puhelimella toimi.
Mies tuli makkarista pois ja keskusteltiin asiasta. Sanoi ettei tajunnut että kuinka pahalta se voi toisesta tuntua.
Ehkä me päästään sopuun :P
Ap
Miksi runkkasit dildolla? Mitä jos mies tyydyttäisi itseään tekopillulla vessassa?