Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Te joilla on paljon ex-poikaystäviä....

Vierailija
27.02.2015 |

....onko ne kaikki olleet hulluina suhun? Miten intohimoisia tai tasaisen tappavia teidän menneet suhteet on olleet? Vai ootteko olleet kihloissa useaan otteeseen tai naimisissa jo monta kertaa?

Mulla suhteet oli nuorena kiihkeitä, mutta sittemmin on ollut vähemmän kuumaa ja enemmän ystävyyttä, toki seksiäkään unohtamatta. Jotkut taas tuntuu elävän kiihkeästä suhteesta toiseen, ja erotkin on sitten tosi vimmaisia ja tuskallisia.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
27.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei mua ole tainnut kukaan koskaan rakastaa eikä huumailla mitenkään.

Vierailija
2/2 |
27.02.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ok niitä on vain kolme (2vk, 2kk ja viimesin 2v), mutta yks niistä laittaa yhä kohta 3v jälkeen viestiä, että se rakastaa minua yhä ja haluaa mut takas jne, joten kai se kiihkeeks voidaan laskea :D Toinenkin, se 2kk, laittaa välillä viestiä, että miten ois, mutten yhtään lähe sellaiseen mukaan. Silti yhä jaksaa yrittää ja kyse ei oo siitä, etteikö ois kysyntää.

T. 17v

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kahdeksan kahdeksan