Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olen liian kaunis ja seksikäs:( Olen 40-v. asiantuntija

Vierailija
08.11.2014 |

 Olen klassisen kaunis. Minulla on viehättävät kasvot ja seksikäs kroppa. Saan paljon kehuja ulkonäöstäni. kivan parisuhteen, jossa mies arvostaisi kauneuttani mutta haluaisi muutakin kuin seksiä eikä pitäisi minua minään metsästäjän ansiomitalina. Miten löydän fiksun miehen?

Kommentit (7)

Vierailija
1/7 |
08.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älä ole noin ylimielinen ja saatat jopa saada miehen.

Vierailija
2/7 |
08.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

No kyllä se kauneutesi kovasti tulee rapistumaan ihan lähivuosina, eli tilanne paranee itsestään. Viiden-kymmenen vuoden päästä voit olla tyytyväinen jos edes joku puliukko vilkaisee kohti sinua. T. Nainen 40v myös

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/7 |
08.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olet kaikkea tuota omasta mielestäsi, kuten minäkin. Terveisin nelikymppinen sinkku, jota jatkuvasti miehet kehuvat kauniiksi, mutta suhteeseen eivät ryhdy.

Vierailija
4/7 |
08.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ikäisesi miehet, joilla ei vielä ole lapsia, etsivät nuorempia, koska biologia määrää niin. Kannattaa kiinnittää siis oma huomio noin 50-vuotiaisiin miehiin. Yleensä suhde onnistuu paremmin, jos mies on naista koulutetumpi. Ole avoin, hyväntuulinen ja ystävällinen, niin miehet hakeutuvat seuraasi.

Vierailija
5/7 |
08.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Livenä saatatkin löytää fiksun miehen, mutta netissä et.

Vierailija
6/7 |
08.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/7 |
08.11.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="08.11.2014 klo 12:18"]No kyllä se kauneutesi kovasti tulee rapistumaan ihan lähivuosina, eli tilanne paranee itsestään. Viiden-kymmenen vuoden päästä voit olla tyytyväinen jos edes joku puliukko vilkaisee kohti sinua. T. Nainen 40v myös
[/quote]

Aika inhottava tulevaisuus sinulla, otan osaa. Minulla on tuttavapiirissä ihan erilaisia kokemuksia, joten sinänsä vanheneminen ei pelota. Ystäväni on 44-vuotias juuri eronnut ja vientiä näyttää olevan enemmän kuin laki sallii. Ja nyt puhutaan ihan ns. laadukkaista itsekin eronneista miehistä jotka etsivät uutta elämänkumppania tai haluavat pitää hauskaa ilman sitoutumista. Mutta sääli sinua reppanaa kun joudut puliukkoihin tyytymään, olet varmasti hirveän ruma, kauniit naiset ovat kauniita vanhetessaankin.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kuusi kuusi