Olen nuiva valkoinen hetero mies. Kysyttävää?
Kommentit (30)
Eikö sulla oo mitään harrastuksia? Miksi tuhlaat aikaasi typeröintiin? Ootko koskaan saanut seksiä? Miksi ootte omineet hauskan adjektiivin oman mielisairautenne kuvaamiseen?
Ellen olisi varattu, pyytäisin treffeille. Mamupatja, voit mennä päivystämään keittiöön, okkos tulee kohta vietaista kotiin.
[quote author="Vierailija" time="07.10.2014 klo 22:49"]
Eikö sulla oo mitään harrastuksia? Miksi tuhlaat aikaasi typeröintiin? Ootko koskaan saanut seksiä? Miksi ootte omineet hauskan adjektiivin oman mielisairautenne kuvaamiseen?
[/quote]
Sinä kuulemma sait kerran Tunisian lomareissulla. Hampaaton muslimihurmuri vetaisi mikrokullilla niin, että sulla selluliitti tärisi.
Et sitten ole huomannut, ettei teikäläisten mielipiteet ketään kiinnosta, vaikka lauotkin niitä joka paikassa suureen ääneen. M-e-n-e P-o-i-s!
Kumpi vaivaa sinua enemmän. Pieni pippeli vai aivokurkiaisen puuttuminen?
On mulla isompi kuin sun miehellä, paitsi jos se on neekeri, sellainen kiva 18/5. -ap
Hävettääkö sua lajitovereidesi käytös tällä palstalla?
Suurin osa hommafoorumin kovaäänisimmistä ja eniten kirjoittavista on tärähtäneitä seniilejä ja eri syistä yhteiskunnan nettosaajia, mutta on siellä asiallistakin keskustelua. Se harvemmin kantautuu AV:n puolelle saakka. Skippaan itsekin ne älyttömimmät musuavaukset tällä palstalla, tekevät hallaa kaikille.
Oletko valkoinen vai vaaleanpunainen?
Vieläkö googlaat sanaa "aivokurkiainen"?
Oot ihan varmasti se joka käy meidän myymälässä lähes joka päivä. Sen nuivempaa ihmistä en ole ikinä nähnyt.
Aivokurkiainen toimii niin kuin kaikki muutkin pelit ja pensselit, siitä kertoo pomon paikka duunissa ja hyvä liksa, jolla elelee parikin julkisen sektorin naista plus ehkä joku maahanmuuttajakin.
Veli varmaankin huomaa, millaista lahjakkuutta tällä palstalla pesii. Osanottoni!
DI. Kaikenlaista kurssia toki käyty matkan varrella. -ap
Ap, turhaan vaivaudut. Yksi ja sama työtön mamupatja kirjoittanut lähes kaikki viestit. Tämäkin todistaa kuinka tyhmiä ihmisiä täällä on, ei voi kun ihmetellä.