Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehet! Mikä naisen olemuksessa saa sukkanne pyörähtämään?

Vierailija
16.11.2006 |

Kommentit (8)

Vierailija
1/8 |
17.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ulkoinen olemus kuin Johanna Halkoaholla. Eli pyöreät pakarat, kiinteät urheilulliset reidet, tiukka vatsa, kiinteät pienehköt rinnat yhdistettynä söpöihin kasvoihin. Tietysti älykkyys ja keskustelutaito. Pitää olla kiinnostunut muustakin kuin " salkkareista" ja vastaavista. Hyvä itsetunto saa olla, mutta tietynlaista nöyrää asennetta pitää löytyä.

Vierailija
2/8 |
17.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset


Pesukoneessahan ne sukat yleensä pyörii. Jalassa äärimmäisen harvoin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/8 |
17.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Flirttailukyky ja sitä seuraava keskustelutaito herättää kiinostuksen jopa herkemmin, kuin ulkonäkö. Ulkoinenhabitus kerää ensikatseen, mutta jos nainen ei siihen vastaa, niin ei ne sukatkaan ala jalaassa pyörimään.



M27

Vierailija
4/8 |
17.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

sandra bullockin arvoituksellinen tyttömäinen kauneus, siihen ripaus arja korisevan naisellisuutta ja iloisuutta. nämä voisi sitten istuttaa vaikka tuon mainitun j halkoahon kroppaan ja otetaan vielä tiia piilin fysiikalla varustettuna. eiköhän sukat ala pyöriä.

Vierailija
5/8 |
17.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tummahkot silmät ja kun ulkoinen olemus on huoliteltu, niin johan herää kiinnostus. Usein enemmänkin.

Vierailija
6/8 |
19.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Viimeisen päälle pyntätty ja meikattu nainen ei vetoa. Nainen on parhaimmillaan kotonaan, yö/oloasussa, tukka auki, ilman meikkejä. Mieliala rauhallinen, ehkä hieman leikkisä.



Vastakohta:

humalainen, meikattu, keski-ikäinen ja kaiken epävarmuuden humalassa purkava nainen. No, tietenkin se heille suotakoon, mutta yleensä mokaavat itsensä.



T ovimies

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/8 |
20.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olet 9 aivan oikeassa ja kun viellä nainen on justiinsa heränyt niin se on seksikästä aito oma itsensä :)

Vierailija
8/8 |
20.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

vaikea selittää, ehkä se on sellaista rauhallisuutta ja varmuutta. Avoin katse, uskaltaa katsoa silmiin, luonnollinen hymy, osaa keskustella ja osoittaa kiinnostustaan siten, että on kiinnostunut nimenomaan toisesta ihmisenä, eikä mitään pakkoflirttausta. Tällä ei välttämättä ole ulkonäön kanssa mitään tekemistä, mutta ehkä taas on niinkin, että " yleisen mittapuun" mukaan ei-niin-kovin kauniit naiset (lihavat, itseään hoitamattomat) naiset harvoin ehkä tällaista varmuutta saavuttavat. Eivätkä varmaan haluakaan, koska muuten he kai vähän satsaisi ulkomuotoonsa? Mutta muiden naisten mielestä " tavallisen näköinen" nainen voi taas miesten mielestä olla aivan vastustamaton just tämän itsevarmuuden ja luonnollisuuden takia.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme seitsemän neljä