Janni Deler blogi
Ootteko seuranneet blogia? Mielipiteitä?
Kivoja isoja kuvia, postauksia tulee monta päivässä ja tyyli erottuu massasta. Ihmetyttää vaan et mistä ihmeestä nuo kaikki rahat laukkuihin, jatkuvaan matkusteluun ja kenkiin tulee..
Kommentit (12)
On kyllä priimaluokan nainen! Ruotsalainen positiivisuus huokuu läpi.
Ikinä kuullutkaan, enkä tartu tähän mainokseen kiitos.
[quote author="Vierailija" time="01.09.2014 klo 21:54"]
Ikinä kuullutkaan, enkä tartu tähän mainokseen kiitos.
[/quote]
Varmasti ruotsalainen tyttö mainostaa blogiaan av:lla.. Tyypillistä.
Inhoan sen hammashymyä, näyttää ihan hamsterilta.
Mainittiin AV:lla jossain ketjussa päivä, pari sitten ja kävin tsekkaamassa. Huomioni kiinnittyi vain huuliin.
http://jannideler.com/2014/08/31/flowers-2/
En oikeasti voi käsittää, miksi kauniit naiset pilaavat kasvonsa huulitäytteillä :(
Janni on ihana! :) ja rahat tulevat blogista, ammattilaskettelijapoikaystävän RedBull-sponssisopimuksesta (av-mammoille: nämä on oikeasti rahakkaita juttuja). Janni on myös super fit ja inspiroiva ja tykkään hänen blogistaan ja oon kohta seurannut vuoden melkeinpä :)
Ja ennen kuin kateelliset mammat tulee mussuttamaan toisten rahoilla elelystä:
Ymmärtääkseni Janni oli aiemmin maajoukkuevoistelija myös, joten ei mikään superturha. Lisäksi hänen ja Jon Olssonin suhde on mielestäni ihan unelma. He treenaavat yhdessä, Janni tuki miehensä uraa todella tiivisti ennen Jonin loukkaantumista ja tukee edelleen kuntoutumista kovasti :) Tässä blogissa on sopivasti urheilua, raikasta ruotsalaismuotia, matkustelua ja ruokaa! Todella fresh siis :)
Janni Delerin isä on Richard Deler, biljonääri :)
Up, oletteko seuranneet parin vlogeja?
Upea nainen joka vaikuttaa iloiselta ja pirteältä. En usko huulissa olevan botoxia. Hänen huulensa nyt vain näyttävät tuolta. Laatunainen!