Miks mun etureidet on kipeet?
En ole mitään erikoisempaa rääkkiä tehnyt, eli ei sen takia oo kipeet. Aamusta asti olleet kipeet ja vetävät heti maitohapoille vaikka nousisin vain sohvalta.
Kommentit (7)
[quote author="Vierailija" time="22.08.2014 klo 19:56"]Liikaa istumista
[/quote]
No en pahemmin ehdi istumaan, kun opiskelen fyysiseen työhön ja koulumatkat kuljen pyörällä ja takaisin kämpälle mennessä koko matka on ylämäkeä.
Olet sairastumassa flunssaan. Itselläni on flunssa ja etureisissä tuntuu siltä, kuin olisi kyykännyt ihan tosissaan.
[quote author="Vierailija" time="22.08.2014 klo 20:05"]Olet sairastumassa flunssaan. Itselläni on flunssa ja etureisissä tuntuu siltä, kuin olisi kyykännyt ihan tosissaan.
[/quote]
En mä nyt voi sairastua, kun ens viikol todennäkösesti pitäs taas töihi :(
Sut on ehkä raiskattu. Oletko sammunut johonkin
[quote author="Vierailija" time="22.08.2014 klo 20:08"]Sut on ehkä raiskattu. Oletko sammunut johonkin
[/quote]
En oo :D en oo juonutkaan aikoihin :D
Minullakin se kertoo aina, että olen sairastumassa. Sellaisina päivinä, jos vain mahdollista, lepään ja nukun ja syön normaalia enemmän. En yritäkään olla reipas. Olen todennut, että sillä lailla moni flunssanpoikanen menee nopeammin ohitse ja on lievempi.
Liikaa istumista