Trivagonainen sai miehen
Vai lieneekö jollekin toiselle varattu mies? Joka tapauksessa kukaan mies ei jaksa tuollaista ällösöpöilyä enää kotioloissa. Matkan jälkeen trivagonainen jää taas yksin ja sitten katkerana vanhapiikana katselee onnellisia lapsiperheitä maailman lentokentillä ja hotelleissa.
Kommentit (8)
Suhde ei kaus kanna. Mieshän ei katso yhdessäkään otossa naista silmiin, edes kohden. Lomaromanssi.
Mulle tuli lähinnä mieleen, että se nainen on niin päissään, että ei pysy pystyssä hampaita pestessä. Ja äijä joutuu kantamaan sen hotelliin, ku ei omat jalat enää kanna.
Ai se lässyttäjä?
No onko ihme. Sillä äänellä saa miehen tulemaan ihan vaan puhumalla
En ymmärrä mikä siinä niin suututtaa. Joo, toinen vähän venyttelee ja kieriskelee lakainoissa ja nojaa kaiteeseen. So?
[quote author="Vierailija" time="28.08.2014 klo 22:57"]En ymmärrä mikä siinä niin suututtaa. Joo, toinen vähän venyttelee ja kieriskelee lakainoissa ja nojaa kaiteeseen. So?
[/quote]
Vihjaileva.