voitteko teinit siirtyä täältä muualle?
Entistä enemmän teinejä kommentoimassa. En ymmärrä mikä teitä täällä kiinnostaa. Menkää vaikka Demiin.
Kommentit (18)
Oon täällä lukemassa ja nauramassa teille kypsille aikuisille. Enkä oo menossa mihinkään. -17
voitteko keski-ikäiset poistua facebookista?
En häivy täältä, ihan paras paikka heittää aivot narikkaan
t. 14 v
Noin sä lapsia narutat, vaikka tiedettiinhän me et täällä ne on.
Täällä naiset on niin kateellisia toisilleen joka asiasta, että seuraaminen on melko hauskaa. Demissä on paljon ystävällisempää porukkaa. Täältä saa aina hyvät naurut edellämainitun syyn takia.
Millaisia ketjuja ap avaa jos teinejä tulee vastaan?
Olisi ihan mielenkiintoista tietää av:n käyttäjäprofiileista, omista opiskelukavereista - tytöistä ja pojista - kun moni myöntää pyörivänsä täällä. :D
[quote author="Vierailija" time="06.07.2014 klo 18:53"]
Täällä naiset on niin kateellisia toisilleen joka asiasta, että seuraaminen on melko hauskaa. Demissä on paljon ystävällisempää porukkaa. Täältä saa aina hyvät naurut edellämainitun syyn takia.
[/quote]Niin kun teinit trollaa ;)
Mitä jos on teini ja omistaa vauvan? Tämä on kuitenkin vauvapalsta
[quote author="Vierailija" time="06.07.2014 klo 18:52"]Joo keski-ikäiset pois facesta
[/quote]
Eikös teidän teinien pitänyt hylätä Facebook? Sä taidat olla ajastas jäljessä, sun ikäiset on esim. Instagramissa
Pitäähän tänne tulla lukemaan esimerkiksi miesten keskusteluja vaimonsa pildejen koosta, voinkin omaltani kieltää netin käytön tätä menoa sitten kun joskus olen naimisissa :D
Minkä ikäisiä tarkoitat?