Oletko ikinä ihastunut pelimieheen?
Miten? Lepertelikö sulle kaiken maailman ihania asioita? Oliko vain kylmän viileä ja "vaikeasti tavoiteltava"? Miten tämä tuli sinulle ilmi? Ovatko kaikki pleijerit hyvännäköisiä?
Kommentit (5)
Komppaan 2!
Olen sinkku ja jos haluan hyvää seksiä kuuman miehen kanssa, niin pelimiehet ovat siihen mitä mainioita! Ei jää roikkumaan, eivät ihastu sillä tasolla, että haluaisivat jotain parisuhdetta. Ota kiikariin joku kivan näköinen, sosiaalinen parikymppinen jäbä, niin on aika takuu varma!
- 23v. nainen, joka ei leiki tunteilla eikä anna kenenkään leikkiä tunteilla
Se on muuten hassua miten nämä "niin taitavat ja hurmaavat" pleijerimiehet reagoivat, kun nainen osaakin olla viileä eikä jää perään itkemään. :) mulla kehittyi ihan ystäväsuhdekin tällaiseen! Ovat tottuneet, että naiset rakastuu, mutta taitavat itse ihastua, kun nainen heittäytyy kylmäksi.
[quote author="Vierailija" time="27.06.2014 klo 17:40"]
Se on muuten hassua miten nämä "niin taitavat ja hurmaavat" pleijerimiehet reagoivat, kun nainen osaakin olla viileä eikä jää perään itkemään. :) mulla kehittyi ihan ystäväsuhdekin tällaiseen! Ovat tottuneet, että naiset rakastuu, mutta taitavat itse ihastua, kun nainen heittäytyy kylmäksi.
[/quote]Joo, juuri näin olen oman pelimieheni kesyttänyt.
Jos pelimiehen aikoo kesyttää, niin pitää olla hyvin itsevarma, vähän jätkämäinen, rento, kaunis, huumorintajuinen... Yleensä tulevat iskemään ihan ulkonäön perusteella ja kertovat sen saman stoorin joka naiselle... Naiset USEIMMITEN reagoivat siten, että ovat ihan in love ja myötäilevät ja tekevät mitä vain, jotta saisivat tuon unelmien prinssin... Mutta entäs, jos nainen onkin ihan päin vastoin ja on kuitenkin pilke silmäkulmassa, mutta viileä ja vähän ehkä vittumainenkin, niin kyllä iskee tuollaiseen mieheen!
Olen ollut pari kertaa ihastunut peluriin, mutta en toivottoman paljon. Olen itsekin peluri, joten hauskaa oli, ainakin itselläni. Kun eivät kaltaistani naista aiemmin olleet kohdanneet.