Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mieheni tietokonepöydän alusta

Vierailija
04.04.2014 |

Kuljin kevätsiivousvimmassa karhunkielen ja Cif-sumutepullon kanssa läpi pöytäpintoja.

 

Hyi helvetin hevonmulkun mätöläjä!!!!!!!

 

Voi yökkis ja oksu! Oletteko koskaan katsoneet mitä ukkojenne tietokoneen seinissä tai pöydän alapinnalla on?!! Hyi vaddu vittu kivettynyttä smäidää kuivuneena sinne pöydän alapinnalle ja roiskeita myös pöytäkoneen mustassa, metallisessa kyljessä!!

 

On joo, on oikeus tässä avioliitossa yksityiselämään ja vaikka kiihokkeiden katsomiseen lehdestä tai videolta, mutta enpä ole koskaan näin vastenmieliseen ilmentymään osalliseksi joutunut.

 

Nimim. *Jynsjyns* ja kloriittia perään

 

Ja sanoin muuten aiheesta ukollekin. Ei vastannut mitään, mutta ottaa varmaan seuraavaksi itse käteen ruokapöytinen pyyhkimiseen tarkoitetun tiskirätin ja Fairyn. Tervetuloa kahville meille.

 

 

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
19.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo mun miehellä on sama ongelma... Kannattaa vaa antaa enemmän kyl se siit. Pääseekö teille siis kahville?

Vierailija
2/4 |
19.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä ne naisetkin osaa elää sikamaisesti

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
19.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

etkö ihmettele miksi suihkun viemäri menee säännöllisesti pahasti tukkoon? Sinun hiukset ja miehen smäidä tekee sellaista betonia johon ei kodin putkimies aivan heti tehoa.

t. mies

Vierailija
4/4 |
19.08.2018 |
Näytä aiemmat lainaukset

kannattaa hankkia kissanpissan ja muiden eritteiden havaitsemiseen tarkoitettu uv-lamppu. Sillä saa viihdearvoa myös hotelleissa ja työpaikalla.

https://www.mulletoi.com/beamz-csi-uv-valaisin-mustavalo/

Vastaavan saa varmasti myös MustiMirristä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kahdeksan viisi